Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kolejne dwie nowe zawodniczki dołączyły do Solnej Wieliczka

Kolejne dwie nowe zawodniczki dołączyły do Solnej Wieliczka

Solną Wieliczka wzmocniły kolejne dwie siatkarki. Klub ogłosił, że jego szeregi zasilą przyjmująca Katarzyna Jędrzejewska oraz rozgrywająca Angelika Gajer.

Katarzyna Jędrzejewska ma 22 lata, gra na pozycji przyjmującej, mierzy 179 cm i ma 294 cm zasięgu z wyskoku do ataku. Poprzednie dwa sezony spędziła w zespole NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki, z którym Solna miała okazję zmierzyć się w meczu Pucharu Polski. Wcześniej reprezentowała barwy LTS Legionovii Legionowo, z którą zdobyła mistrzostwo Polski juniorek i występowała w Młodej Lidze Kobiet.

Angelika Gajer ma 21 lat, gra na pozycji rozgrywającej, mierzy 172 cm wzrostu i ma 290 cm zasięgu z wyskoku do ataku. Ostatni sezon spędziła w drużynie Uni Opole, z którym zajęła 5 miejsce w I lidze oraz zdobyła Akademickie Mistrzostwo Polski. Jest wychowanką BKSu Bielsko Biała, zawodniczka grała również w Młodej Lidze Kobiet w zespole Budowlanych Łódź, gdzie pełniła rolę kapitana.