Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna zmiana na stanowisku trenera siatkarek Wisły Warszawa

Kolejna zmiana na stanowisku trenera siatkarek Wisły Warszawa

44-letni Serb zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Wisły Warszawa Agnieszkę Rabkę. Dejan Desnica w ostatnim czasie w swojej ojczyźnie odnosił duże sukcesy. Klub zapowiada, że to nie koneic zmian w zespole – okienko transferowe w Lidze Siatkówki Kobiet otwarte jest do końca stycznia.

Dejan Desnica będzie trzecim trenerem Wisły Warszawa w ostatnich miesiącach. Do rozgrywek drużynę przygotowywał Adam Grabowski. Krótko przed pierwszym spotkaniem w Lidze Siatkówki Kobiet na stanowisku zastąpiła go Agnieszka Rabka.Trenerka jeszcze w poprzednim sezonie była czynną zawodniczką. Z DevelopResem SkyRes Rzeszów zdobyła brązowe medale mistrzostwo Polski. Pod jej wodzą drużyna nie była jednak w stanie wygrać żadnego z pierwszych 11 spotkań w ekstraklasie. Z dniem 31 grudnia 2019 roku jej kontrakt został rozwiązany.

Dejan Desnica dotarł do Warszawy 1 stycznia. Dzień później prowadził trening z warszawskim zespołem. Nowy opiekun „Bemowskich Syren” ma na koncie mistrzostwo i superpuchar kraju z Vizurą Belgrad w sezonie 2017/2018. W tamtych rozgrywkach był także uznany za najlepszego trenera w Serbii.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved