Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kolejna zawodniczka zostaje w AZS-ie Gliwice

Kolejna zawodniczka zostaje w AZS-ie Gliwice

fot. Justyna Serafin

Joanna Ciesielczyk jest kolejną zawodniczką, która będzie grała  w przyszłym sezonie w barwach KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Przyjmująca przedłużyła swoją umowę do końca przyszłego sezonu. Jest trzecią zawodniczką, z którą będzie kontynuowana współpraca w Gliwicach.

Joanna Ciesielczyk jest wychowanką klubu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W tym mieście uczyła się grać w siatkówkę. Do AZS-u przyszła  jako niedoświadczona, ale pełna zapału i chęci do gry zawodniczka. Jeszcze w okresie przygotowawczym wywalczyła sobie  miejsce w pierwszej szóstce i tak zostało już do końca sezonu. – Bardzo się cieszę, że zagrałam we wszystkich meczach. W każdym starałam się dać z siebie wszystko. Czasem wyglądało to lepiej, czasem gorzej, jak to w sporcie bywa. Świetnie też czuję się w klubie i mam nadzieję, że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy zarówno dla drużyny, jak i dla mnie – podsumowuje ostatnie miesiące siatkarka  AZS-u.Z postawy zawodniczki zadowoleni byli działacze i sztab szkoleniowy. W każdym meczu punktowała, szczęśliwie omijały ją też kontuzje. W nowej kampanii będzie miała już większe doświadczenie i ogranie. – Dopiero zaczynam swoją przygodę z profesjonalną siatkówką i to, że mogłam grać na takim poziomie i z tak dobrymi zawodniczkami, to wspaniała dla mnie rzecz. Dużo się od nich mogę nauczyć, zarówno od koleżanek z drużyny, jak i grając przeciwko innym, dobrym zawodniczkom – zaznacza Ciesielczyk.

Przypomnijmy, że Joanna Ciesielczyk nie jest pierwszą zawodniczką, która przedłużyła współpracę z gliwickim klubem. Wcześniej uczyniły to Aleksandra Elko (libero) oraz jak dowiedziała się Strefa Siatkówki Maria Woźniczka (rozgrywająca). W szeregach akademiczek w przyszłym sezonie nie zobaczymy już za to Eriki Salanciowej, Katarzyny Nadziałek, Katariny Osadchuk, a także Magdaleny Kowalczyk, która zdecydowała się zakończyć karierę.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: azs.gliwice.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved