Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kolejna juniorka w składzie Impelu

Kolejna juniorka w składzie Impelu

fot. lsk.plps.pl

Anna Łozowska, środkowa wrocławskiej drużyny, nabawiła się kontuzji. Wobec zaistniałej sytuacji sztab szkoleniowy zdecydował się powołać do składu na mecz z KSZO zawodniczkę juniorskiej drużyny – Magdalenę Ociepę.

Anna Łozowska doznała kontuzji palca lewej ręki. Mimo niedogodności wciąż jest w rytmie treningowym, dzięki czemu powinien skrócić się okres rekonwalescencji. Środkowa bierze udział w treningu, jednak z części elementów, jak np. blokowanie, musi na razie zrezygnować.W obliczu kontuzji Łozowskiej sztab szkoleniowy zdecydował się na powołanie Magdaleny Ociepy do składu meczowego na niedzielne spotkanie z KSZO. Trenerzy doskonale znają jej umiejętności, bowiem są w ścisłym kontakcie z trenerem Rafałem Błaszczykiem. Ociepa uczestniczyła także w treningach pierwszej drużyny, dzięki czemu naturalnym wydaje się ruch, na który zdecydował się sztab wrocławskiej drużyny.

Do dyspozycji sztabu szkoleniowego pozostają także trzy inne juniorki – Sonia Flendrich, Karolina Pancewicz oraz Sandra Świętoń, które na co dzień rozwijają swój talent w młodzieżowych drużynach w tym drugoligowym zespole.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved