Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Klub z Wrocławia ma nową środkową

Klub z Wrocławia ma nową środkową

fot. Elżbieta Skowron - sportowy-poznan.pl

Aleksandra Gancarz dołączyła do wrocławskiej drużyny. To druga środkowa i szósta zawodniczka ogłoszona przez dolnośląski klub, który prezentuje kolejne siatkarki z zespołu budowanego na sezon 2018/2019.

Aleksandra Gancarz do Wrocławia przenosi się z Poznania. W barwach Energetyka rozegrała pełny sezon, gdzie pełniła pierwszoplanową rolę. Ostatecznie z drużyną zajęła 4. miejsce w I lidze. Wcześniej środkowa zagrała w barwach Budowlanych Toruń. Wtedy też zadebiutowała w rozgrywkach siatkarskiej ekstraklasy.Swoją karierę rozpoczęła w Chełmcu Wałbrzych, z okolic którego pochodzi. Nim trafiła do pierwszoligowego Joker Mekro Świecie – zagrała także w MKS-ie Świdnica i Sparcie Warszawa. – Pochodzę z Dolnego Śląska i tutaj zaczynałam swoją przygodę z siatkówką. Reprezentowałam kluby z Wałbrzycha czy Świdnicy, ale zawsze marzyłam o grze w drużynie z Wrocławia. Dla mnie była to łatwa i oczywista decyzja, gdy pojawiła się oferta z Volleyball Wrocław. Jestem pewna, że będę się mogła dużo nauczyć zarówno od trenerów, jak i koleżanek z drużyny – mówi Aleksandra Gancarz.

– W drużynie witamy Olę, która w ubiegłym sezonie była jedną z najlepszych środkowych pierwszej ligi. Przed nią powrót do walki w Lidze Siatkówki Kobiet. Wierzymy, że udowodni swoją wartość na boisku – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w Lidze Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved