Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Kłopoty organizatorów turnieju w Przysusze

Kłopoty organizatorów turnieju w Przysusze

fot. cev.eu

Beach Ball Przysucha w 2020 roku miał się odbyć w dniach 17 – 19 lipca. Ze względu na epidemie i duże zagrożenie, prestiżowa impreza stoi pod dużym znakiem zapytania.  Organizatorzy nie ukrywają, że w grę wchodzi organizacja turnieju pod koniec sierpnia. Swój udział zapowiedziało kilka par siatkarskich, które miały jechać na igrzyska do Tokio.

– To miała być największa impreza w tym roku. Zarówno pod względem budżetu jak i pod kątem poziomu sportowego przygotowaliśmy się doskonale, ale teraz wszystko prawdopodobnie trzeba będzie odwołać – mówi Piotr Skiba jeden z organizatorów lipcowej imprezy.Czy najbliższa edycja Przysucha Beach Ball dojdzie do skutku? Tego na razie nikt nie wie. – Wiele wskazuje od tego jakie decyzje zapadną w Polskim Związku Siatkówki. Na razie wszelkie imprezy do końca czerwca są odwołane. Takie są zalecenia. Wiem, że na przykład w Portugalii europejska federacja odwołała dużą imprezę. U nas niewiadomo jak będzie. Prawdopodobnie więcej będziemy wiedzieć po długim weekendzie majowym. Wówczas musimy już podjąć decyzję, bo nie będziemy mieli czasu na dalsze decyzje – mówi Piotr Skiba.

Organizatorzy nie ukrywają, że brak konkretnych decyzji sprawia, że planowanie imprezy lipcowej jest mocno skomplikowane. Mazowiecki Urząd Wojewódzki przesunął ogłoszenia konkursów na lipiec. Nie wiadomo też jak do sprawy podejdą sponsorzy, którzy wcześniej deklarowali swoją pomoc. – Część umów sponsorskich mamy już podpisanych, mieliśmy zapewnienia kolejnych firm, ale teraz w obliczu zagrożenia nie wiemy co będzie. Zawodnicy również dzwonią, dopytują – dodaje Piotr Skiba. Organizatorzy nie ukrywają, że w grę wchodzi również organizacja turnieju pod koniec sierpnia. Swój udział zapowiedziało kilka par siatkarskich, które miały jechać na igrzyska do Tokio.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved