Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kłopoty katowiczan ze zdrowiem

Kłopoty katowiczan ze zdrowiem

fot. plusliga.pl

Zespół GKS-u Katowice zmaga się z problemami zdrowotnymi i do sobotniego meczu w Suwałkach ze Ślepskiem przystąpi osłabiony. Wykluczony jest występ Jakuba Jarosza oraz Miłosza Zniszczoła, nie zagra również Kamil Drzazga. Pod znakiem zapytania stoi również występ Jakuba Szymańskiego, któy dopiero wraca do zdrowia po przebytym urazie barku.

Początek roku dla katowiczan może byćtrudny ze względu na urazy i kontuzje zawodników. Jak poinformował klub Miłosz Zniszczoł ze względu na skręcenie stawu skokowego nie zagra w najbliższym spotkaniu w Suwałkach. Przewidywana przerwa w grze środkowego GKS-u potrwa 10 dni.Jakub Jarosz z powodu bólu pleców wróci do treningów w kolejnym tygodniu. Jego występ w sobotnim spotkaniu przeciwko Ślepskowi jest niepewny. W tym meczu i w kolejnych na pewno nie zagra środkowy Kamil Drzazga, który będzie pauzował 2 miesiące z powodu pęknięcia kości śródstopia.

Do treningów powoli wraca Jakub Szymański do przebytym urazie barku. W ciągu kilku dni powinien być gotowy w stu procentach do gry.

źródło: GKS Katowice, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved