Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Klaudia Kulig nową libero DPD Legionovii

Klaudia Kulig nową libero DPD Legionovii

fot. lsk.pls.pl

Do zespołu DPD Legionovii dołączyła utalentowana libero Klaudia Kulig. Ostatnie dwa sezony spędziła ona w zespole z Kalisza. To już kolejny transfer czwartej drużyny poprzedniego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet. 

Pochodząca z Malborka Klaudia Kulig  jest wychowanką tamtejszego Orła. Jako zawodniczka Atomu Trefla Sopot została wicemistrzynią Polski. Po trzech sezonach spędzonych w klubie z Trójmiasta na rok przeniosła się do Krakowa, następnie zaś grała w barwach Energi MKS-u Kalisz. –Bardzo się cieszę, że będę reprezentować klub z Legionowa! – powiedziała Kulig. – Mam nadzieję, że współpraca z tak dobrym sztabem szkoleniowym i świetnymi zawodniczkami zaowocuje upragnionym medalem. Życzę wszystkim, aby sezon zaczął się planowo! Trzymajcie się w zdrowiu i do szybkiego zobaczenia na parkiecie!–Jestem zadowolony, że Klaudia chce być częścią naszej siatkarskiej rodziny – skomentował transfer libero trener Alessandro Chiappini. – Znamy się ze współpracy w Krakowie. To utalentowana, ciężko pracująca zawodniczka z ważnym ligowym doświadczeniem z ostatnich dwóch sezonów. Jest bardzo pozytywna, będzie ważnym wsparciem naszego zespołu – dodał włoski szkoleniowiec zespołu z Legionowa.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę