Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Klaudia Kaczorowska: Odżyją wspomnienia

Klaudia Kaczorowska: Odżyją wspomnienia

– Odżyją wspomnienia, bo sentyment jest duży, ale na boisku już go nie będzie. Zrobimy wszystko, żeby zrewanżować się za porażkę z I rundy – powiedziała przed pojedynkiem z Atomem Treflem Sopot Klaudia Kaczorowska.

W niedzielę do Rzeszowa przyjedzie bliski pani sercu Atom Trefl, w barwach którego zdobywała pani m.in. mistrzostwo Polski czy też Puchar Polski…Klaudia Kaczorowska: – Będzie to już drugi mój pojedynek przeciwko Sopotowi. Ten pierwszy nie wypadł najlepiej, bo przegrałyśmy 1:3, grając bardzo słabe spotkanie. Mam nadzieję, że teraz ten wynik będzie w drugą stronę. Nie tylko dla mnie, ale też dla naszego trenera czy Ani Kaczmar będzie okazja zobaczyć się z dziewczynami, z którymi trenowałyśmy i grałyśmy w ubiegłym sezonie. Pewnie też przyjadą prezesi klubu i kibice. Odżyją wspomnienia, bo sentyment jest duży, ale na boisku już go nie będzie. Zrobimy wszystko, żeby zrewanżować się za porażkę z I rundy.

Po ubiegłym sezonie zespół z Sopotu opuściło aż jedenaście zawodniczek. Atom Trefl nie prezentuje już takiego wysokiego poziomu jak w poprzednich latach, ale dysponując teraz młodym składem, potrafi sprawić niespodziankę…

– Atom Trefl jest zespołem, który jak dobrze przyjmie sobie piłkę, to potrafi grać bardzo szybką siatkówkę. Dziewczyny z Sopotu są bardzo waleczne, bardzo dobrze bronią, zagrywają. Euforia młodzieńcza na pewno je ponosi, więc trzeba będzie od początku próbować to zgasić.

Toczycie korespondencyjny pojedynek z rywalkami z Dąbrowy Górniczej o miejsce w czwórce i na chwilę obecną jesteście krok przed nimi…

– Niby tak, ale sporo meczów jeszcze do końca rundy i nie wiadomo, jak to się potoczy. Dwa punkty przewagi to praktycznie niewiele. Każdy gdzieś może się potknąć, oby nam się to nie przydarzyło. Dąbrowa na pewno do samego końca walczyć będzie o tę czwórkę, więc ta rywalizacja zapowiada się pasjonująco, oby zakończyła się dla nas pozytywnie.

To jednak Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ma trudniejszy kalendarz spotkań, bo zagra na wyjeździe z Chemikiem Police i Budowlanymi Łódź, a was z tych mocniejszych rywali czeka pojedynek z Impelem Wrocław na Podpromiu.

Teoretycznie można tak powiedzieć, że mamy niby łatwiejszy terminarz, ale i tak wszystko zweryfikuje boisko. My walczymy o swoje, a kto będzie lepszy, to będzie w tej czwórce grał o medale.

Cała rozmowa Rafała Myśliwca w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved