Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Klaudia Kaczorowska: Oceniłabym rundę zasadniczą na 4

Klaudia Kaczorowska: Oceniłabym rundę zasadniczą na 4

fot. Arkadiusz Buczyński

Klaudia Kaczorowska oceniła rundę zasadniczą w wykonaniu Atomu Trefla Sopot na czwórkę. – Zajęłyśmy drugie miejsce, więc stąd ta czwórka. Gdyby było pierwsze, wtedy wystawiłabym piątkę – wyjaśniła swoją ocenę Kaczorowska. Zawodniczka powiedziała także, że najtrudniejszy okres był po przerwie świątecznej, bo grały mecze co trzy dni.

Klaudia Kaczorowska jest po rundzie zasadniczej czwartą najlepiej zagrywającą zawodniczką w krajowej lidze. Choć jej postawa w polu serwisowym zasługuje z pewnością na piątkę, podobnie jak Maret Balkestein wie, że atomówki mogą jeszcze sporo poprawić w swojej grze.Oceniłabym rundę zasadniczą na czwórkę, bo zdarzyła nam się poważna wpadka z BKS-em. W reszcie spotkań zrobiłyśmy wszystko to, co było w naszej mocy. Wracając jeszcze do tematu bielszczanek, to oczywiście wiadomo, że takie pojedyncze wpadki zdarzały się każdemu zespołowi Orlen Ligi, więc nie jesteśmy tu jedyne. Zajęłyśmy drugie miejsce, więc stąd ta czwórka. Gdyby było pierwsze, wtedy wystawiłabym piątkę – wyjaśniła Kaczorowska.

Kaczorowska powiedziała, który moment sezonu był jej zdaniem najbardziej przełomowy. – Po tej dłuższej przerwie świątecznej wszystkie mecze, które wtedy nastąpiły, były dla nas bardzo ważne. Po nich ułożyła się w zasadzie cała tabela, wszystkie miejsca po kolei i to potwierdza, że te mecze były dla nas najważniejsze. Ta seria była zresztą bardzo trudna, bo graliśmy z trudnymi rywalami co trzy dni – oceniła zawodniczka.

źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved