Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Klaudia Gajewska: Rzucam się na głęboką wodę

Klaudia Gajewska: Rzucam się na głęboką wodę

Po trzech latach do ŁKS-u Łódź powróciła Klaudia Gajewska, która wcześniej reprezentowała barwy tego klubu, występując na parkietach I i II ligi. W rozmowie z serwisem TuŁódź środkowa zdradziła kulisy swojej decyzji. – Nie myślałam nigdy, że wrócę do ŁKS-u. Odkąd klub wrócił do najwyższej ligi, powtarzałam sobie, że to jest dla mnie poziom trochę nieosiągalny – przyznała Gajewska.

W poprzednim sezonie Klaudia Gajewska występowała w Energetyku Poznań, zajmując ze swoim zespołem czwarte miejsce na zapleczu Ligi Siatkówki. Teraz środkowa po raz pierwszy będzie miała okazję pokazać swoje umiejętności na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet. – Nie myślałam nigdy, że wrócę do ŁKS-u. Odkąd klub wrócił do najwyższej ligi, powtarzałam sobie, że to jest dla mnie poziom trochę nieosiągalny – nie ukrywała siatkarka, która dodała: – Grałam w I lidze, ale otrzymałam telefon z propozycją spotkania. To była krótka i konkretna rozmowa i tak wróciłam, a negocjacje trwały dwie minuty (śmiech) – zdradziła Klaudia Gajewska.Nowy sezon będzie dla niej debiutem na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej, ale nie będzie to debiut w barwach ŁKS-u Łódź. – Trzy lata mnie nie było w ŁKS-ie, a zespół zmienił się diametralnie i praktycznie nie będę znała żadnych dziewczyn. Dla mnie to też totalna zmiana, zarówno w poziomie grania, jak i całej otoczki. Rzucam się na głęboką wodę, ale liczę, że wyjdzie mi to na plus – skomentowała środkowa. – Boję się, ale pewne mankamenty będę starać nadrobić się charakterem, wolą walki i ambicją. Będą starała się dać z siebie 110%, żeby udowodnić, że nie znalazłam się tu przez przypadek. Będę szukała swojej szansy, żeby się pokazać i udowodnić, że stać mnie na wiele – zapowiedziała zawodniczka.

Gajewska nie ukrywała, że chociaż nie miała okazji obejrzeć meczu siatkarek na żywo, to zdarzało jej się przychodzić na spotkania piłkarzy. – Utożsamiam się z ŁKS-em, to już część mnie. Jestem dumna z tego, że mogę być częścią tego wszystkiego – podsumowała nowa siatkarka łódzkiego zespołu, jednocześnie zdradzając swoje, a także klubowe ambicje. – Stawiamy sobie jak najwyższe cele i myślę, że powtórzenie sukcesu z poprzedniego sezonu będzie ciężkie, ale na pewno wykonalne. Uważam, że każdy, kto przychodzi do tego klubu, zdaje sobie sprawę, że będzie walczył o jak najwyższe cele i na pewno nie poprzestanie na środku tabeli. Będziemy walczyć i starać się zapewnić takie emocje, jakie miały miejsce w poprzednim sezonie – zakomunikowała środkowa i podkreśliła. – Nie darowałabym sobie, gdybym odmówiła takiej propozycji.

źródło: tulodz.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved