Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Kish WT: Paszkowski/Łysikowski poza turniejem

Kish WT: Paszkowski/Łysikowski poza turniejem

fot. CEV

Mateusz Paszkowski i Mateusz Łysikowski przegrali z francuską parą Barthelemy/Di Giantommaso 1:2 (21:17, 15:21, 8:15) w drugiej rundzie kwalifikacji turnieju World Touru MICA Mall Kish Island Open. W pierwszym spotkaniu polski duet pokonał Rosjan Gorbienko/Iwanow 2:0 (21:13, 21:18).

W turnieju głównym zawodów World Touru na położonej w Zatoce Perskiej wyspie Kisz zagrają Mariusz Prudel z Jakubem Szałankiewiczem i Maciej Rudol z Kacprem Kujawiakiem. Łączna pula nagród w tym turnieju wynosi 100 tysięcy dolarów. Przed rokiem na wyspie Kisz zwyciężyli Rosjanie Wiaczesław Krasilnikow i Nikita Liamin, którzy w finale pokonali Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka 2:1 (18:21, 21:19, 15:8).Prudel/Szałankiewicz i Rudol/Kujawiak z Iranu udadzą się do amerykańskiego Fort Lauderdale, gdzie od 26 lutego do 4 marca zagrają  w kolejnym turnieju World Touru. Natomiast Piotr Kantor z Bartoszem Łosiakiem oraz Grzegorz Fijałek z Michałem Brylem przebywają już na zgrupowanie do Fort Lauderdale i tam również zagrają w turnieju World Touru.

Turniej na wyspie Kisz jest drugim w tym roku w  cyklu World Touru. W pierwszym, rozegranym na początku stycznia w Hadze, Kantor z  Łosiakiem zdobyli srebrny medal.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved