Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kinga Kasprzak zamknęła skład #VolleyWrocław

Kinga Kasprzak zamknęła skład #VolleyWrocław

fot. Łukasz Krzywański

Poznaliśmy już cały skład drużyny #VolleyWrocław na sezon 2019/2020 Ligi Siatkówki Kobiet. Zawodniczką, która uzupełnia skład zespołu została przyjmująca – Kinga Kasprzak.

Kinga Kasprzak to była reprezentantka kraju i trzykrotna medalistka mistrzostw Polski – z Muszynianką Fakro Muszyna zdobyła złoty, srebrny i brązowy medal rozgrywek (2011, 2012, 2013). Z tą samą drużyną triumfowała w Pucharze i Superpucharze Polski (2011) oraz w Pucharze CEV (2013). Od sezonu 2013/2014 przez wiele lat występowała na zagranicznych parkietach ligi chińskiej, tureckiej, fińskiej i izraelskiej.W styczniu tego roku przyjmująca zasiliła szeregi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i szybko stała się znaczącą postacią tej ekipy. W zespole Frantiska Bockaya, Kasprzak popisywała się przede wszystkim mocną, skuteczną zagrywką. – #VolleyWrocław to waleczny zespół. Bardzo spodobało mi się jego zaangażowanie, pozytywna zadziorność, czego byłam świadkiem podczas meczów w Lidze. Wydaje mi się, że personalnie to bardzo dobrze ułożony zespół z dużą chęcią walki o najwyższe cele. Jeśli będę mogła pomóc w realizacji tych celów, to będę bardzo szczęśliwa Pozdrawiam serdecznie kibiców i do zobaczenia w Orbicie – powiedziała Kinga Kasprzak, przyjmująca #VolleyWrocław.

Po przerwie w grze w lidze polskiej – Kinga powróciła do LSK. Zrobiła na nas dobre wrażenie, dlatego zdecydowaliśmy się złożyć jej propozycję gry dla naszego zespołu. Cieszę się, że Kinga ją przyjęła i wspólnie będziemy walczyć o kolejne wygrane. Swoim doświadczeniem na pewno wniesie dużo dobrego do gry naszej drużyny – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A. Transferem Kingi Kasprzak #VolleyWrocław zakończył kompletowanie składu drużyny na przyszły sezon. Ekipa Wojciecha Kurczyńskiego będzie grać w następującym zestawieniu:

Atakujące: Aleksandra Rasińska, Roksana Irzemska

Rozgrywające: Natalia Gajewska, Dominika Mras

Przyjmujące: Natalia Murek, Klaudia Felak, Roksana Wers, Kinga Kasprzak

Środkowe: Magdalena Soter, Aleksandra Gancarz, Łucja Kuriata, Karolina Fedorek

Libero: Magdalena Kuziak, Karolina Pancewicz

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved