Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kinga Hatala: Zespół z Polic to klasowa drużyna

Kinga Hatala: Zespół z Polic to klasowa drużyna

fot. mksmuszynianka.com

W ćwierćfinale Pucharu Polski Wisła Warszawa nie zdołała zrobić niespodzianki i nie pokonała Chemika Police. Pomimo tego warszawianki są bardzo zadowolone z przebiegu tego meczu. – Był to dla nas zdecydowanie bardzo ważny mecz ze względu na to, że był bardzo dobrym sprawdzianem, jeśli chodzi o naszą formę i poziom sportowy – powiedziała Kinga Hatala.

Chemik Police okazał się za silny dla Wisły Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski. Pomimo tego warszawianki nie były rozczarowane tym spotkaniem. – Był to dla nas zdecydowanie bardzo ważny mecz ze względu na to, że był bardzo dobrym sprawdzianem, jeśli chodzi o naszą formę i poziom sportowy, fajnie, że wygrałyśmy seta, to dla nas bardzo dużo znaczy. Pokazałyśmy też, że potrafimy grać, ale jednak zespół z Polic to jest klasowa drużyna i nieprzypadkowo jest mistrzem Polski – powiedziała Kinga Hatala.

Po tym spotkaniu warszawianki dostały kilka dni wolnego, żeby móc zregenerować siły. – Generalnie każdy odpoczywa w swoim zakresie, ma odnowę. Dla mnie był to czas spędzony z najbliższymi i myślę, że w jest to najlepszy sposób, w jaki da się odpoczywać – dodała zawodniczka.Teraz przed Wisłą kolejny cel, czyli spotkanie z zespołem z Gliwic. – Pierwsze spotkanie nie należało do najłatwiejszych. Każda drużyna, która z nami gra, nastawia się bardzo mocno, ponieważ jesteśmy faworytem. W pierwszym meczu to końcówki setów decydowały o wyniku. Pamiętam, że nasze rywalki zagrały świetnie w obronie, nie mogłyśmy po prostu skończyć piłki, ale szala zwycięstwa przechyliła się na naszą korzyść i liczę, że w środę będzie tak samo – zakończyła Hatala.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-02-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved