Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kielczanie sparowali z zespołem z Egiptu

Kielczanie sparowali z zespołem z Egiptu

fot. plusliga.pl

W środę siatkarze Dafi Społem Kielce rozegrali mecz kontrolny z mistrzem Egiptu i mistrzem Afryki Al-Ahly Kair. Zwyciężyli 3:1. – Z Egipcjanami przećwiczyliśmy kilka wariantów gry, zagraliśmy w sumie dobrze, z małą ilością błędów – mówi trener Dariusz Daszkiewicz.

Dla drużyny trenera Dariusza Daszkiewicza mecz z egipskim zespołem był generalnym sprawdzianem przed sobotnim arcyważnym meczem z BBTS-em w Bielsku-Białej. Jeśli kielczanie chcą utrzymać się w PlusLidze, muszą wygrać w sobotę i liczyć na potknięcia innych.To będzie niezwykle istotny mecz, można powiedzieć ostatniej szansy. Z Egipcjanami przećwiczyliśmy kilka wariantów gry, zagraliśmy w sumie dobrze, z małą ilością błędów. Nie grał tylko Kuba Szymański, który leczy drobny uraz i nie wiadomo, czy pojedzie z nami do Bielska–Białej – mówi Dariusz Daszkiewicz, szkoleniowiec Dafi Społem.

Dafi Społem Kielce – Al-Ahly Kair 3:1
(25:19, 23:25, 25:18, 25:19)

Dafi Społem: Stępień Dokoć, Wachnik, Pawliński, Nalobin, Morozow, Czunkiewicz (libero) oraz Schamlewski, Łapszyński, Adamski, Superlak i Biniek (libero)

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-03-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved