Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Zaroślińska-Król: Znalazłam nowy klub

Katarzyna Zaroślińska-Król: Znalazłam nowy klub

fot. Karolina Koster

– Od kilku lat marzy nam się urlop we Włoszech i teraz chyba uda nam się go zrealizować. Co do przyszłości sportowej to jestem raczej zdecydowana. Znalazłam nowy klub i wydaje mi się, że jest to rozsądny krok dla mojej kariery – mówi Katarzyna Zaroślińska-Król, która opuszcza szeregi Chemika Police.

Chemik Police niedawno podał informację, że Katarzyna Zaroślińska-Król kończy przygodę z Chemikiem Police. W polickim klubie zdobyła dwa mistrzostwa Polski i raz sięgnęła z klubem po Puchar Polski.  – To z jednej strony bardzo udany okres, a z drugiej rysą na szkle pozostają kwestie zdrowotne. Pierwszy sezon wspominam pięknie, zdobyłam pierwsze złoto w karierze, dokładając coś od siebie. Wspaniałe wspomnienia i gra z bardzo wartościowymi zawodniczkami. Drugi sezon był już zdecydowanie gorszy. Trudny moment w mojej karierze, zmagałam się z kontuzjami, mało przebywałam na boisku. Złoto zdobyte w tym roku ma zupełnie inny smak od zeszłorocznego. Nie życzę żadnemu sportowcowi uczucia, w którym kontuzja wyklucza z walki w najważniejszych momentach – mówi była atakująca Chemika.Zaroślińska-Król pod koniec sezonu przeszła operację kolana. Teraz jest w trakcie rehabilitacji. – Rehabilitacja idzie bardzo sprawnie. Jestem wdzięczna doktorowi Karaczunowi, który postawił mnie na nogi. Po ostatniej kontroli dostałam zielone światło na bieganie, jazdę na rowerze i praktycznie każdy rodzaj ruchu. Głównym zadaniem jest odbudowa mięśnia, bo zamierzam być bardzo dobrze przygotowana do kolejnego sezonu – dodaje.

Atakująca jest raczej zdecydowana, gdzie zagra w przyszłości. – Wakacje spędzę aktywnie. Wykupiłam karnet do siłowni, fitnessu i na jogę! Chcę jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu. W ramach wyjazdu planujemy z mężem zwiedzić Sardynię. Od kilku lat marzy nam się urlop we Włoszech i teraz chyba uda nam się go zrealizować. Co do przyszłości sportowej to jestem raczej zdecydowana. Znalazłam nowy klub i wydaje mi się, że jest to rozsądny krok dla mojej kariery – kończy siatkarka.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved