Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Zaroślińska-Król: Potrzebowałyśmy czasu żeby dobrze grać

Katarzyna Zaroślińska-Król: Potrzebowałyśmy czasu żeby dobrze grać

fot. lsk.pls.pl

– Dziewczyny z Bydgoszczy postawiły nam bardzo wysoko poprzeczkę, a my potrzebowałyśmy czasu, aby wejść w to spotkanie – powiedziała Katarzyna Zaroślińska-Król. – Ważne dla nas jest podtrzymanie naszej formy, a nawet jeszcze lepsza gra, mamy do poprawienia jeszcze wiele rzeczy – dodał.

Developres Rzeszów wygrał za trzy punkty z Pałacem Bydgoszcz, ale wygrana ta wcale łatwo nie przyszła. Pierwszego seta wygrał Pałac, ale od drugiego stroną dominującą były zawodniczki z Rzeszowa. – Potrzebowałyśmy trochę czasu, aby wejść w to spotkanie, zespół z Bydgoszczy zagrał bardzo dobry mecz. Bydgoszczanki bardzo dobrze broniły, bardzo dobrze zagrywały i na pewno nie był to dla nas łatwy rywal – stwierdziła atakująca rzeszowskiego zespołu.Katarzyna Zaroślińska-Król była obok Helene Rousseaux jedną z najskuteczniejszych siatkarek Developresu, zdobyła 17 punktów, ale potrafiła docenić klasę rywalek. – Nasze rywalki postawiły nam wysoko poprzeczkę, ale dla nas liczy się końcowy rezultat, wygrałyśmy 3:1 i to my zdobyłyśmy trzy punkty na początku ligowego sezonu. Będziemy grały mecz za meczem i będziemy miały mało czasu na treningi, może i taki aspekt jest też dla nas dobry. Ważne dla nas jest podtrzymanie naszej formy, a nawet jeszcze lepsza gra, mamy do poprawienia jeszcze wiele rzeczy. Musimy też wyeliminować przestoje, które pojawiają się w naszej grze i działają deprymująco na cały zespół, myślę, że jak to poprawimy, to będzie dobrze – dodała siatkarka.

W kolejnym meczu Developres zmierzy się w Policach z tamtejszym Chemikiem. W sezonie 2017/2018 zespół z Podkarpacia dwukrotnie pokonał policką drużynę, Jaki padnie rezultat w sobotnim starciu? – Jak wiadomo, zarówno Chemik, jak i my jesteśmy zupełnie innymi zespołami, dobrze byłoby podtrzymać zwycięską passę z tą ekipą. Liczę na podtrzymanie dobrej passy i nasze zwycięstwo – zakończyła atakująca zespołu z Podkarpacia.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved