Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Zaroślińska-Król dołączy do ŁKS-u?

Katarzyna Zaroślińska-Król dołączy do ŁKS-u?

fot. Michał Szymański

Według Przeglądu Sportowego ciekawy transfer szykowany jest w ŁKS-ie Commercecon Łódź. Do łódzkiego klubu ma trafić Katarzyna Zaroślińska-Król, która ostatnio występowała w Developresie SkyRes Rzeszów.

To jeden z najciekawszych transferów wiosny w Lidze Siatkówki Kobiet. Jak udało się ustalić redakcji Przeglądu Sportowego, po dwóch latach spędzonych w Rzeszowie Katarzyna Zaroślińska-Król przechodzi do ŁKS Commercecon Łódź. 33-letnia utytułowana siatkarka ma zastąpić w trzeciej drużynie ostatniego sezonu Izabelę Kowalińską, która zakończyła karierę. Dla Zaroślińskiej ŁKS będzie już dziewiątym klubem karierze – zaczynała przygodę z siatkówką w Legionowie, następnie grała w Skrze Bełchatów, Stali Mielec, Budowlanych Łódź, MKS Dąbrowa Górnicza, Atomie Treflu Sopot, Chemiku Police i ostatnio w Rzeszowie.Niezwykle skuteczna bombardierka na swoim koncie ma cztery Puchary Polski, dwa mistrzostwa Polski, cztery wicemistrzostwa kraju oraz dwa brązowe medale polskiej ligi. Zaroślińska-Król w swoim dorobku ma także dwa Superpuchary Polski i srebro Pucharu CEV. Kilkadziesiąt razy wystąpiła także w barwach narodowych naszego kraju.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi 

źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę