Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Żabińska: Chciałabym wrócić na boisko

Katarzyna Żabińska: Chciałabym wrócić na boisko

fot. Sylwia Lis-Dubiel

– W domu wykonuje pewne ćwiczenia, sama staram się coś robić, żeby powoli wdrożyć się do treningów. Chciałabym w nowym sezonie wrócić na boisko. Najlepiej, gdyby to było w barwach Developresu Rzeszów – zapowiedziała w rozmowie z portalem nowiny24.pl środkowa Katarzyna Żabińska – środkowa Developresu Rzeszów, która ma przerwę w karierze. 

Katarzyna Żabińska w Developresie Rzeszów spędziła siedem lat, od pierwszego meczu w 2012 roku. W kolejnych latach był awans do 1 ligi, a potem do Ligi Siatkówki Kobiet. Z ekipą ze stolicy Podkarpacia Żabińska zdobyła dwa brązowe medale. Rok temu zdecydowała się na przerwę w karierze i pod koniec 2019 roku urodziła córkę. Teraz siatkarka chciałaby wrócić do gry. – W domu wykonuje pewne ćwiczenia, sama staram się coś robić, żeby powoli wdrożyć się do treningów. Chciałabym w nowym sezonie wrócić na boisko. Najlepiej, gdyby to było w barwach Developresu Rzeszów – zapowiedziała i dodała:  – Tak naprawdę, to wciąż mam ważny kontrakt w Developresie, do 31 maja tego roku. Zrobię wszystko, żeby jak najszybciej wrócić do pełni formy i być gotowa w stu procentach na najbliższy sezon – mówiła  Żabińska.W trakcie przerwy w swojej karierze środkowa śledziła losy swojego zespołu. – Na początku sezonu chodziłam na mecze, potem po urodzeniu dziecka nie było to możliwe. Spróbowałam raz zabrać córeczkę na spotkanie, ale szybko się okazało, że chyba nie przepada za meczami i po pierwszym secie trzeba było wracać do domu – zdradziła Katarzyna Żabińska.

Czy władze Developresu Rzeszów będą skłonne zaryzykować i postawić na doświadczoną już środkową? Żabińska przyszła do Developresu, kiedy ten był na początku swojej drogi. Chociaż w każdym kolejnym sezonie do klubu sprowadzano solidne środkowe i zawodniczka często zaczynała rozgrywki jako rezerwowa, to w trakcie sezonu udowadniała, że zasługuje na grę w pierwszym składzie.

Cały materiał Łukasza Pado w serwisie nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę