Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Katarzyna Wawrzyniak: Mam nadzieję, że wpadłyśmy na odpowiednie tory

Katarzyna Wawrzyniak: Mam nadzieję, że wpadłyśmy na odpowiednie tory

fot. Justyna Serafin

Katarzyna Wawrzyniak ma trudne zadanie do wykonania. Rozgrywająca Wisły jak na razie musi sama radzić sobie na newralgicznej w każdej drużynie pozycji. – Wszystkie starcia do tej pory rozegrałam bez zmiany, ale i z taką sytuacją trzeba się zmierzyć. Dla mnie to podwójna mobilizacja – mówi Wawrzyniak.

14 listopada zawodniczki Wisły Warszawa przegrały w lidze w Poznaniu 0:3. W ostatnią środę pokonały jednak zespół z Poznania w meczu Pucharu Polski. Teraz to było zupełnie inne starcie. – Niedawno wynik nie był dla nas korzystny. Teraz zatem wyszłyśmy na boisko podwójnie zmotywowane. Trzeba również zaznaczyć, że Energetyk wprowadził kilka zmian w podstawowej szóstce i tę zmianę obróciłyśmy na naszą korzyść – mówi Katarzyna Wawrzyniak.Uważam, żeby to nie był nasz najlepszy mecz w sezonie, ale cieszymy się ze zwycięstwa. Wygrane są nam w tym okresie bardzo potrzebne do odbudowania się po ostatnich gorszych występach. Prezentowałyśmy się słabiej, ale były też spotkania, w których mimo walki przegrałyśmy. Taki jest sport. Pewne wnioski wyciągnęłyśmy wraz ze sztabem i mamy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej – dodaje rozgrywająca warszawskiej drużyny.

Jako zawodniczka każdy mecz traktuję poważnie. Dla mnie nie ma podziału, czy jest to Puchar Polski czy liga. Każdy po prostu chce wygrać – dodaje zawodniczka, która trafiła do Wisły z MKS-u Kalisz. Od początku sezonu jest główną rozgrywającą Bemowskich Syren. – Wszystkie starcia do tej pory rozegrałam bez zmiany, ale i z taką sytuacją trzeba się zmierzyć. Dla mnie to podwójna mobilizacja – dodaje.

– Mam nadzieję, że wpadłyśmy na odpowiednie tory. Po ostatnich dwóch wygranych myślę, że podbudowałyśmy się psychicznie. Tego nam brakowało. Teraz sądzę, że będzie nam łatwiej kontynuować dobrą passę. Głęboko wierzę, że w meczu z AZS-em wywalczymy pełną pulę – kończy Wawrzyniak.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved