Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Wawrzyniak jednak trenuje z Chemikiem Police

Katarzyna Wawrzyniak jednak trenuje z Chemikiem Police

fot. azsskawauek.pl

Katarzyna Wawrzyniak, była rozgrywająca MLKS-u Roltexu Zawiszy Sulechów, podpisała umowę z Chemikiem Police. Co ciekawe w zeszłym tygodniu została przez Zawiszę wypożyczona do… drugoligowego PLKS-u Pszczyna. Wszystko wskazuje na to, że wypożyczenie nastąpiło bez zgody samej zainteresowanej.

Katarzyna Wawrzyniak pomoże mistrzyniom Polski w przygotowaniach do rundy rewanżowej. Obie rozgrywające Chemika (Izabela Bełcik i Joanna Wołosz) wyjechały na zgrupowanie reprezentacji Polski, więc zespół potrzebował siatkarki, która pomoże w treningach. W trakcie letnich przygotowań podobną rolę w drużynie pełniła Agnieszka Rabka.Wawrzyniak ma 25 lat. W bieżącym sezonie grała w Zawiszy. Pierwszoligowy zespół został rozwiązany i od tego czasu rozgrywająca pozostawała bez klubu. Wcześniej występowała w AZS-ie UEK Kraków. – Szczęście w nieszczęściu tak nazwałabym moją obecność w Policach. Dotychczas grałam w Zawiszy Sulechów, jednak w trakcie trwania sezonu klub został rozwiązany. Ponad miesiąc nie miałam klubu i trenowałam indywidualnie. Przyszła oferta z Chemika Police, najlepszego klubu w Polsce. Bardzo się ucieszyłam i mam nadzieję, że pomogę w treningach i nie zawiodę oczekiwań – mówi.

Zgodnie z przepisami okienko transferowe w Orlen Lidze jest już jednak zamknięte. W I oraz II lidze barwy klubowe można zmieniać do 8 stycznia. W przypadku Katarzyny Wawrzyniak będzie to jednak skomplikowane wobec wystawienia certyfikatu wypożyczenia do PLKS-u Pszczyna.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-12-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved