Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Katarzyna Tkaczyk blisko KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Katarzyna Tkaczyk blisko KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

fot. Paula Lesiak - KSZO Ostrowiec Św.

Zespół pierwszoligowego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski jest bliski zakontraktowania nowej zawodniczki. Wraz z drużyną treningi rozpoczęła 19-letnia Katarzyna Tkaczyk.

Tkaczyk występuje na pozycji rozgrywającej. Siatkarskie szlify zbierała ona w MKS-ie MOS Wieliczka, Sparcie Kraków oraz SMS-ie Police. Przed obecnym sezonem I ligi kobiet zawodniczka podpisała umowę z Jedynką PWSZ Tarnów, będąc jedną z kilku nowych twarzy w zespole. Okazało się, że rozgrywająca nie ma jednak co liczyć na ligowe występy. Trener Łukasz Marciniak nie stawiał bowiem na siatkarkę. Brak szans oraz nadziei na występy sprawił, iż 19-latka rozpoczęła poszukiwania nowego pracodawcy.Być może przeniesie się ona do KSZO Ostrowca. Portal ostrowiecka.pl poinformował bowiem, iż Tkaczyk dołączyła do zespołu, by wspólnie z nim trenować. Zawodniczka ma wyrażać gotowość do podpisania kontraktu. Na razie umowa między stronami nie została jednak sfinalizowana, a klub nie przekazał za pomocą strony internetowej żadnej informacji w tej sprawie. Na temat nie wypowiedział się również dotychczasowy pracodawca rozgrywającej.

Aktualnie oba wspomniane kluby nie mogą być zadowolone ze swojej ligowej sytuacji. Siatkarski z Tarnowa zajmują bowiem jedenaste miejsce z dorobkiem jedenastu punktów na koncie. KSZO z kolei plasuje się na dwunastej lokacie, w czternastu meczach zgarniając jedynie siedem „oczek”.

źródło: ostrowiecka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved