Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Katarzyna Skorupa zmienia klub, zostaje we Włoszech

Katarzyna Skorupa zmienia klub, zostaje we Włoszech

fot. legavolleyfemminile.it

Katarzyna Skorupa w trakcie tego sezonu dołączyła do Pomi Casalmaggiore. Wiadomo już, że po sezonie Polka zmieni klub, ale kontynuuje swoją przygodę z ligą włoską. Od nowego sezonu polska rozgrywająca będzie bronić barw Saugella Monza.

Nowa rozgrywająca Monzy odnosi sukcesy wszędzie tam, dokąd się udaje: we Włoszech (jedno Scudetto, dwa Puchary Włoch i dwa Superpuchary Włoch), w Polsce (mistrzostwo Polski, trzy Puchary Polski i dwa Superpuchary Polski) oraz w Azerbejdżanie (dwa mistrzostwa). W Monzie  Skorupa spotyka Serenę Ortolani, z którą miała okazję grać w Casalmaggiore i w Conegliano.Dla Skorupy nadszedł czas na nową przygodę. – Wybrałam Monzę, ponieważ jest to ambitny klub z ważnymi celami, a jest to podstawowy wymóg dla mnie – powiedziała od przyszłego sezonu rozgrywająca Saugella Monza, Katarzyna Skorupa. – Cele? Zwycięstwa. Coraz więcej i więcej. I myślę, że jestem we właściwym miejscu. Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć tę nową przygodę, aby poznać wszystkich ludzi, którzy tu pracują i moje nowe koleżanki. Jestem podekscytowana i zmotywowana do tej nowej przygody – dodała polska rozgrywająca.

Cieszymy się, że Kasia zgodziła się przyjść do nas – powiedział dyrektor sportowy Saugella Monza, Claudio Bonati. – Dzięki jej doświadczeniu zrobimy kolejny krok do przodu pod względem wzrostu. Jest międzynarodową rozgrywającą, która wiele wygrała i pomoże nam to zrobić również tutaj – dodał.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved