Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Połeć zastąpi w Chemiku Police Annę Łozowską

Katarzyna Połeć zastąpi w Chemiku Police Annę Łozowską

fot. Łukasz Krzywański

Potwierdzają się informacje, do których serwis Strefa Siatkówki dotarł na początku tygodnia. Grająca do tej pory w Wiśle Warszawa Katarzyna Połeć zostanie nową środkową Grupy Azoty Chemika Police. Zastąpi ona w zespole lidera ekstraklasy Annę Łozowską, która… wróci do Wrocławia, dokąd została wypożyczona do końca tego sezonu.

Jeszcze przed meczem Chemika Police z Wisłą Warszawa stołeczny klub zdradził, że ich środowy przeciwnik zakontraktował jedną z ich siatkarek. Okazało się, że jest nią środkowa Katarzyna Połeć, której na meczu w Łodzi nie było.Połeć w Wiśle grała od 2017 roku i wraz z nią awansowała do ekstraklasy. Wcześniej wychowanka Czarnych Słupsk reprezentowała barwy AZS UEK Kraków, Pałacu Bydgoszcz oraz Legionovii Legionowo. Niespełna 31-letnia środkowa liczy sobie 191 centymetrów wzrostu i w zespole Chemika zastąpić ma Annę Łozowską.

Łozowska przeszła do zespołu z Polic z Wrocławia przed obecnym sezonem. Nie dostawała jednak wielu okazji do gry, borykała się z urazem i jak się okazuje, sezon dokończy we… Wrocławiu. Zostanie wypożyczona z Chemia do #VolleyWrocław, by pomóc swoim byłym koleżankom w walce o utrzymanie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved