Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Połeć: Do Bydgoszczy tylko i wyłącznie po zwycięstwo

Katarzyna Połeć: Do Bydgoszczy tylko i wyłącznie po zwycięstwo

Wisła Warszawa w  sobotnim meczu z #VolleyWrocław wszystkie sety przegrała po niezbyt udanych końcówkach. – Trudno stwierdzić, czemu tak to wyglądało. Może trochę drżały nam ręce i dlatego pojawiły się głupie błędy – przyznała kapitan warszawskiej drużyny, Katarzyna Połeć. Teraz stołeczny zespół zagra w Bydgoszczy z Pałacem.  – Tam pojedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo – zapewnia Połeć.

W sobotnim spotkaniu na inaugurację nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet kapitan Wisły Katarzyna Połeć miała aż pięć bloków. Łącznie zdobyła kilkanaście punktów, ale Bemowskie Syreny przegrały z #VolleyWrocław 1:3. Teraz 19 października drużyna Wisły zmierzy się z Bydgoszczy z Bankiem Pocztowym Pałacem. – Jeśli chodzi o starcie z zespołem z Wrocławia, to zawsze jesteśmy rozdrażnione, jak nie wychodzi nam mecz i go przegrywamy. Cóż mogę powiedzieć, niestety nie udało się tym razem i mam nadzieję, że w następnych spotkaniach zrehabilitujemy się w pełnym składzie i zwyciężymy – powiedziała Połeć.

– Mimo że przegrany, ten mecz dał sporo optymizmu. Zobaczyłyśmy, że można walczyć z zespołem z LSK, który gra w tej lidze od wielu lat. Na pewno nie położyłyśmy się na boisku i nie pozwoliłyśmy, aby przeciwniczki łatwo z nami wygrały. Myślę, że to jest bardzo dobry prognostyk na kolejne spotkania – dodaje. Wisła w sobotę wszystkie sety przegrała po niezbyt udanych końcówkach. – Trudno stwierdzić, czemu tak to wyglądało. Może trochę drżały nam ręce i dlatego pojawiły się głupie błędy.

W sobotę o godz. 17 w drugiej kolejce stołeczna drużyna zagra w Bydgoszczy. – Tam pojedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo – zapewnia kapitan beniaminka ekstraklasy.

źródło: wisla-warszawa.pl