Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Połeć: Bycie kapitanem to dla mnie zaszczyt

Katarzyna Połeć: Bycie kapitanem to dla mnie zaszczyt

fot. wisla-warszawa.pl

Dla środkowej Katarzyny Połeć to będzie trzeci sezon w barwach Wisły. Poprzedni w wykonaniu tej siatkarki był świetny. Nowy, już w Lidze Siatkówki Kobiet będzie jeszcze lepszy. 30-letnia zawodniczka została niedawno wybrana na nowego kapitana zespołu.

Na początku tę decyzję koleżanek przyjęłam z lekkim niedowierzaniem. Teraz mogę jednak już powiedzieć. To dla mnie zaszczyt, że mogę być kapitanem tej drużyny. Bardzo się cieszę, że dziewczyny mi zaufały – mówi Katarzyna Połeć. Zdaję sobie sprawę, że jest to bardzo odpowiedzialna funkcja, ale mam nadzieje, że sobie z nią poradzę – dodaje.Jaki mam plan na bycie dobrym kapitanem? Jak ktoś taki plan posiada, to chętnie po cichu go podpatrzę. Jest to dla mnie nowa rola w zespole i sama muszę się przede wszystkim jej nauczyć. Priorytetem jest i będzie dla mnie drużyna, a także to, żeby jej uważnie słuchać oraz wspierać w trudnych chwilach. Oczywiście mam nadzieję, że takie momenty nigdy nie będą nadchodziły – kończy środkowa warszawskiej Wisły.

W najbliższy weekend siatkarki beniaminka Ligi Siatkówki Kobiet wezmą udział w turnieju w Legionovie. Zmierzą się tam z gospodyniami, DPD Legionovią oraz niemieckim zespołem z Poczdamu.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved