Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Olczyk: Cieszę się z powrotu na „stare śmieci”

Katarzyna Olczyk: Cieszę się z powrotu na „stare śmieci”

fot. Michał Szymański

Kontuzja Pauliny Szpak spowodowała, że E.Leclerc Radomka Radom musiała szybko znaleźć rozgrywającą. Wybór padł na Katarzynę Olczyk, która sama z uśmiechem mówi, że nie warto liczyć ile lat minęło od jej gry w Radomiu, ale my z dziennikarskiego obowiązku przypomnimy, że zawodniczka wraca do tego miasta po dziesięciu latach.

– Na początek może nie będziemy wspominać, po ilu latach wracam do Radomia, ale bardzo się cieszę że pojawiła się możliwość powrotu na „stare śmieci”, bo nie ukrywam, że ilekroć tędy przejeżdżam, wracają wspomnienia. Spędziłam tu trzy lata i był to bardzo fajny czas, fajne granie, poznałam tu wspaniałych ludzi – powiedziała nowa rozgrywająca Radomki.Jak się okazało, negocjacje między zawodniczką i klubem nie trwały długo. – Decyzja o dołączeniu do drużyny była bardzo szybka. Transfer rozstrzygnął się w ciągu kilku dni. Było szybkie sprawdzenie czy nadaję się do tego zespołu i czy prezes oraz sztab chcą mnie w Radomce. Wszystko trwało około trzech dni – stwierdziła Olczyk.

Siatkarka  z dużym optymizmem i nadziejami podchodzi do występów całego zespołu w pozostałej części sezonu. – Zespół Radomki jest bardzo fajny. Są tu dziewczyny z dużymi umiejętnościami i możliwości. Każda wnosi coś innego i specjalizuje się w czymś innym. To mi się bardzo podoba i cieszę się, że mogę tu grać. Mam nadzieję, że polepszymy naszą grę i będziemy wygrywać kolejne mecze – zakończyła zawodniczka.

źródło: opr. własne, Radomka Radom - YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved