Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Katarzyna Mróz: Praca idzie mocno do przodu

Katarzyna Mróz: Praca idzie mocno do przodu

fot. developres.rzeszow.pl

Katarzyna Mróz to jedna z zawodniczek, która wzmocniła zespół Wisły Warszawa przed nowym sezonem. Jest najbardziej utytułowaną siatkarką, jaka kiedykolwiek grała w Wiśle. Mistrzynie I ligi od poniedziałku trenują w Zakopanem. Przygotowania rozpoczęły się zaś w poniedziałek 31 lipca.

– Za mną ponad tydzień treningów z nowym zespołem i wrażenia mam jak najlepsze. Nie miałam żadnych problemów z odnalezieniem się w tym gronie zawodniczek. Cała drużyna przyjęła mnie sympatycznie. Cieszę się, że nie miałam także kłopotów z powrotem do treningów po przerwie wakacyjnej. A to dlatego, że w tym czasie trenowałam indywidualnie. Dobrze wiem, że bez czegoś takiego byłoby mi trudno wrócić do zajęć – przyznaje Katarzyna Mróz.To są pierwsze przygotowania warszawskiej ekipy pod wodzą nowego duetu szkoleniowców: Dominika Stanisławczyka i Jakuba Kreboka. – Ta współpraca od początku przebiega bardzo dobrze. Każdego dnia poznajemy się coraz mocniej. Na pewno mogę powiedzieć, że praca idzie do przodu – mówi nowa środkowa stołecznego zespołu.

W Wiśle Mróz o miejsce w pierwszej szóstce będzie walczyła z Katarzyną Połeć i Magdaleną Jurczyk. – Na tym etapie przygotowań treningi są bardziej ogólne. Na razie na środku siatki za dużo nie ćwiczyłyśmy. Nić porozumienia w naszej trójce? Sądzę, że z dziewczynami na pewno się dogadamy – twierdzi siatkarka.

Doświadczona zawodniczka występowała w wielu klubach Orlen Ligi. Jak ocenia zatem zgrupowanie i organizację w Wiśle? – Nie mogę powiedzieć nic złego. Jak dla mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku. W Zakopanem trenujemy naprawdę bardzo intensywnie. Pogoda jest zdecydowanie bardziej korzystna niż w zeszłym tygodniu. Wtedy upał nieco nam przeszkadzał w zajęciach. Oczywiście po treningach mamy czas na odpoczynek. Jeśli chodzi o rozrywki, to jeszcze przyjdzie na to czas – kończy Katarzyna Mróz.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved