Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Mróz odchodzi z Chemika Police

Katarzyna Mróz odchodzi z Chemika Police

fot. Karolina Koster

Katarzyna Mróz w przyszłym sezonie nie będzie reprezentować barw Chemika Police – taką informację we wtorkowe popołudnie obwieścił policki klub. Doświadczona środkowa z ekipą z Polic związana była od czterech lat. Do zespołu dołączyła jeszcze za czasów jego występów w I lidze. 

Dziękujemy serdecznie za wszystko, co zrobiłaś dla klubu. Za profesjonalizm i rzetelną pracę – tak na oficjalnej stronie internetowej Chemika Police pożegnano zawodniczkę, dziękując jej za wszystkie lata, które spędziła w klubie. Katarzyna Mróz w barwach Chemika Police po raz pierwszy zaprezentowała się w sezonie 2012/2013. Trafiła tam po roku spędzonym w pierwszoligowej wówczas ekipie Budowlanych Łódź. Z polickim zespołem zawodniczka najpierw wywalczyła awans do ekstraklasy, a następnie aż trzy tytuły mistrza Polski (2014, 2015, 2016), dwa Puchary Polski (2014, 2016) i dwa Superpuchary Polski (2014, 2015).Wcześniej środkowa występowała też w zespołach Wisły Kraków, KPS-u Ostrowiec Świętokrzyski i dwukrotnie Centrostalu Bydgoszcz. Z bydgoskim klubem w 2005 roku Mróz zdobyła wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski i Superpuchar Polski.

Na razie nie wiadomo, w jakim klubie 35-letnia zawodniczka zagra w przyszłym sezonie. Przypomnijmy, że wcześniej z Chemikiem Police pożegnała się też Helena Havelkova. Czeska przyjmująca po roku spędzonym w ekipie mistrza Polski wybrała ofertę chińskiego Shanghai Dunlop.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

Loading ... Loading ...

źródło: chemik-police.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved