Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Katarzyna Marcyniuk o turnieju w Gliwicach

Katarzyna Marcyniuk o turnieju w Gliwicach

fot. wisla-warszawa.pl

Katarzyna Marcyniuk została wybrana na najlepszą zawodniczkę Wisły Warszawa. – Trenujemy od przeszło miesiąca po to, aby nasza ciężka praca przekładała się właśnie na tego typu turniejach, a potem na meczach ligowych – mówi przyjmująca Wisły. Stołeczna drużyna wygrała wszystkie trzy mecze i oczywiście triumfowała w całej imprezie.

Dla Bemowskich Syren występ na Śląsku był pierwszym podczas okresu przygotowawczego przed nowym sezonem. Zespół prowadzony przez Piotra Chilkę i Mikołaja Mariaskina w ciągu dwóch dni rozegrał aż 14 setów. – Trudno mi powiedzieć, czego się spodziewałam przed wyjazdem do Gliwic. To był turniej międzynarodowy, więc tak naprawdę nie znałam drużyn z Czech czy Słowacji. Ale reasumując całą imprezę, to uważam, że jej poziom był wyrównany. Oczywiście, że było ciężko. Na szczęście miałyśmy za sobą pełną ławkę rezerwowych zawodniczek, na którą można było liczyć w trudniejszych momentach. Myślę, że to w dużej mierze stało za naszą ostateczną wygraną – mówi Katarzyna Marcyniuk.Trenujemy od przeszło miesiąca po to, aby nasza ciężka praca przekładała się właśnie na tego typu turniejach, a potem na meczach ligowych. Trudno mi powiedzieć, czy czułam, że tak to będzie wyglądało, ale oczywiście jechałyśmy do Gliwic z nastawieniem na sukces – dodaje 23-letnia przyjmująca Wisły.

Marcyniuk została wybrana najlepszą reprezentantką Wisły podczas weekendowych zmagań. – Naturalnie to wyróżnienie jest dla mnie nagrodą, ale przede wszystkim jeszcze większą motywacją do dalszej, ciężkiej pracy na treningach – powiedziała zawodniczka, która gra w Warszawie od 2016 roku. W sobotę i niedzielę Bemowskie Syreny zaprezentują się podczas turnieju w hali Mazovii.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved