Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Konieczna: Bardziej wartościowe jest to, co się pamięta

Katarzyna Konieczna: Bardziej wartościowe jest to, co się pamięta

fot. Łukasz Krzywański

Siatkarki BKS-u Bielsko-Biała zakończyły zmagania w Lidze Siatkówki Kobiet na piątym miejscu, pokonując ekipę Pałacu Bydgoszcz. Pojedynek w hali pod Dębowcem był ostatnim w karierze Katarzyny Koniecznej. – W głowie mam chaos, ale to, co zostało po meczu dla mnie zorganizowane, to była naprawdę wielka rzecz i za to chcę podziękować – mówiła utytułowana siatkarka.

Ekipa BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała zakończyła sezon 2018/2019 na piątym miejscu, przed własną publicznością przypieczętowała tę pozycję, pokonując bydgoszczanki 3:1. Po zwycięstwie odbyła się uroczystość, w trakcie której podziękowano Katarzynie Koniecznej za długą sportową karierę. – Emocje meczowe mogłyby być w tym spotkaniu trochę żywsze i bardziej entuzjastyczne, ale nie chcę oceniać tego, bo odniosłyśmy zwycięstwo. Cieszę się, że końcówki tych trzech setów przechyliły się na naszą korzyść – oceniła swoje ostatnie spotkania Konieczna, która nie do końca była w stanie wyrazić swoje uczucia. – W głowie mam chaos, ale to, co zostało po meczu dla mnie zorganizowane, to była naprawdę wielka rzecz i za to chcę podziękować.W trakcie swojej kariery atakująca sięgała po medale polskich rozgrywek, w tym po mistrzostwo Polski. – Były sezony zakończone medalami, ale nie tylko to było ważne. Najważniejsze było to, co zostawiłyśmy na boisku, to, co mnie spotkało poza boiskiem, dzięki czemu mogłam poznać dziewczyny, chłopaków z resztą również – wspominała była już siatkarka i dodała: – Przyjaźnie, tego się nigdy nie zapomni i to jest o wiele ważniejsze niż siatkówka.

Katarzyna Konieczna szczerze przyznała, że to nie trofea są dla niej najważniejsze. – Medal cieszy przez rok czy dwa, a potem leży w szafie. Może nie każdy ma takie podejście, dla mnie bardziej wartościowe jest to, co się pamięta, a nie to co się ma na szyi – podsumowała była już zawodniczka. Na razie nie ma ona konkretnych planów na najbliższe miesiące. – Na razie nie ma planów. Będziemy żyć jak normalni ludzie razem z moją rodziną – zapowiedziała była kapitan zespołu z Podbeskidzia.

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved