Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Katarzyna Bryda: Chcemy wygrać ligę

fot. Artur Kraszewski /A.P.P.A/

– Chcemy wygrać ligę, ale nie zapominajmy o tym, że są jeszcze inne zespoły, które walczą o zwycięstwo – podkreśla przyjmująca lidera I ligi kobiet, Katarzyna Bryda. – Mam na myśli chociażby Wisłę Warszawa i Budowlanych Toruń – dodaje zawodniczka ŁKS-u Commercecon Łódź.

Łodzianki nie miały problemów z pokonaniem swoich przeciwniczek. Wyrównany był tylko trzeci set, w którym Chemik naprawdę postawił się gospodyniom. – Musiałyśmy się naprawdę spiąć na mecz z Chemikiem, bo wiedziałyśmy, że to waleczny zespół. Dał nam o tym znać w turnieju przed sezonem – mówi Katarzyna Bryda, przyjmująca ŁKS-u Commercecon. – Fakt, że przegrały z SMS-em PZPS Szczyrk, nic nie znaczył. Dlatego trener mobilizował nas przed tym spotkaniem i podkreślał, żebyśmy podeszły do niego z powagą. W drugim secie pokazałyśmy, na co nas stać. Jeśli tak będziemy grały przez cały sezon, to będzie dobrze.

I dodaje: – W Chemiku dobrze współpracował blok z obroną i miałyśmy trochę problemów, żeby skończyć atak. Przez jakiś czas to działało, ale w całym meczu to my byłyśmy lepsze i wygrałyśmy. Trzeba się z tego cieszyć.Na razie ŁKS Commercecon jest bezsprzecznym liderem I ligi. W dotychczasowych pięciu meczach stracił tylko jednego seta. – Chcemy wygrać ligę, ale nie zapominajmy o tym, że są jeszcze inne zespoły, które walczą o zwycięstwo – podkreśla Bryda. – Mam na myśli chociażby Wisłę Warszawa i Budowlanych Toruń. Sporo namieszać może także Murowana Goślina. Wszystko zależy od dnia. Jeśli nam się trafi gorszy, a przeciwnik będzie w dobrej dyspozycji, może być różnie. Miejmy jednak nadzieję, że bez przestojów będziemy wygrywać.

W sobotę łodzianki zagrają na wyjeździe z Nike Węgrów.

źródło: lodz.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved