Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Karolina Różycka zagra w Energetyku Poznań

Karolina Różycka zagra w Energetyku Poznań

fot. Katarzyna Antczak

Nową zawodniczką, która zagra w Energetyku Poznań będzie Karolina Różycka. W sezonie 2017/2018 zawodniczka reprezentowała barwy PTPS-u Piła. Z kolei poznańska drużyna zajęła w zakończonym sezonie czwarte miejsce i przegrała rywalizację z 7R Solną Wieliczka.Grająca na pozycji przyjmującej siatkarka występowała w wielu klubach zarówno polskich, jak i zagranicznych. Razem z kadrą B Andrzeja Niemczyka zdobyła srebrny medal podczas uniwersjady w tureckim Izmirze w 2005 roku. Z kolei w 2011 roku razem z kadrą Alojzego Świderka zajęła piątą lokatę podczas mistrzostw Europy. Karolina Różycka na swoim koncie dwa Puchary Polski, w 2011 roku została uznana najlepszą zawodniczką tego turnieju.

Siatkarka ma też na swoim koncie brązowy medal mistrzostw Polski. Różycka grała między innymi w: Muszyniance Muszyna, BKS-ie Bielsko-Biała, Wiśle Kraków, MKS-ie Dąbrowa Górnicza, Budowlanych Łódź. Z zagranicznych klubów warto wymienić: azerski klub Azerrail Baku, szwajcarski Volleyball Franches-Montagnes czy turecki Yesilyurt Stambuł. W sezonie 2017/2018 Karolina Różycka razem z PTPS-em Piła zajęła piąte miejsce, od sezonu 2018/2019 o awans do Ligi Siatkówki Kobiet powalczy razem z Energetykiem Poznań.

Z poznańskiej drużyny odchodzą trzy zawodniczki grające na pozycji środkowych i są to: Klaudia Gajewska, która zagra w ŁKS-ie Łódź, Emilia Oktaba oraz Aleksandra Gancarz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved