Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Karolina Piśla: Nasza forma rośnie z dnia na dzień

Karolina Piśla: Nasza forma rośnie z dnia na dzień

fot. Łukasz Krzywański

Impel Wrocław przygotowuje się do drugiej części sezonu. Pod okiem trenera Jacka Grabowskiego trenuje 14 siatkarek, które już 14 stycznia zmierzą się z zespołem z Rzeszowa. Jak podkreśla przyjmująca wrocławskiej ekipy Karolina Piśla, cała drużyna jest nastawiona pozytywnie do dalszej gry.

Z Impelem nie trenują jedynie Katarzyna Skowrońska-Dolata i Lenka Dürr, które już w poniedziałek rozpoczną zmagania w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Do treningów powróciła natomiast Agata Sawicka, która przez wielu jest uważana za dobrego ducha drużyny. Wrocławska ekipa skupia się zatem na przygotowaniu fizycznym, by móc jak najlepiej znieść trudy gry co trzy dni. – Jestem optymistycznie nastawiona co do dalszej części sezonu. Nasza forma rośnie z dnia na dzień. Obecnie staramy się łączyć treningi siłowe z tymi w hali. Teraz mamy czas na przygotowania do drugiej części sezonu, więc będziemy starały się ten okres wykorzystać efektywnie – powiedziała Karolina Piśla.

Przed wrocławiankami teraz trudne tygodnie, podczas których będą musiały zmierzyć się z mistrzyniami i wicemistrzyniami Polski, mistrzyniami Niemiec oraz Azerbejdżanu. W związku z tym rosną również oczekiwania kibiców, które odczuwają już siatkarki. – Oczywiście chcemy wygrać każdy mecz. W tym sezonie już grałyśmy co 3 dni, więc myślę, że nie będzie to dla nas zaskoczeniem. Postaramy się wyjść na parkiet i w każdym meczu pokazać naszą najlepszą siatkówkę – zakończyła przyjmująca Impelu.W najbliższym spotkaniu wrocławianki zagrają w Rzeszowie (14.01), następnie natomiast udadzą się do Drezna (20.01). We własnej hali impelki zaprezentują się 24 stycznia, kiedy to zmierzą się z mistrzyniami Polski, Chemikiem Police.

źródło: impelwroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved