Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Karolina Ciaszkiewicz-Lach: Trudno nam się pogodzić z przegraną

Karolina Ciaszkiewicz-Lach: Trudno nam się pogodzić z przegraną

fot. wisla-warszawa.pl

– Trudno nam się pogodzić z finałową przegraną – przyznała po porażce w finale I ligi kapitan warszawskiej Wisły, Karolina Ciaszkiewicz-Lach. – Pozbierać się teraz nie będzie prostym zadaniem. Drużyna z Kalisza trzykrotnie z nami wygrała, więc może po prostu była lepsza? – zastanawia się siatkarka.

W poprzednim sezonie warszawskie zawodniczki, w tym kapitan Karolina Ciaszkiewicz-Lach, cieszyły się z mistrzostwa pierwszej ligi. To był historyczny sukces osiągnięty już w trzecim sezonie działalności siatkarskiej w naszym klubie. Potem przyszły nieudane baraże o wejście do elity z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wisła po dwóch meczach na wyjeździe remisowała, ale później nie miała większych szans w dwóch kolejnych spotkaniach przed własną widownią.Teraz potknęłyśmy się wcześniej, ale nie traktuję tego jako klęski. Wiem, że sprawiłyśmy jednak zawód wielu ludziom. Pozbierać się teraz nie będzie prostym zadaniem. Drużyna z Kalisza trzykrotnie z nami wygrała, więc może po prostu była lepsza? – powiedziała kapitan Wisły.

Wiadomo, że granie w Kaliszu nie jest łatwe, ale nie zgodzę się z twierdzeniem, że przegrałyśmy, bo nie wytrzymałyśmy głośnej atmosfery w hali oraz kompletu kibiców. Zapewniam, że nie przejmowaliśmy się tym, co dzieje się na trybunach. Udało nam się wyciszyć. Trudno nam się pogodzić z finałową przegraną – dodała Karolina Ciaszkiewicz-Lach.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved