Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Karol Kłos: Towarzyszą mi różne emocje i przemyślenia

Karol Kłos: Towarzyszą mi różne emocje i przemyślenia

fot. Katarzyna Antczak

– Jestem realistą i staram się podchodzić na chłodno do kolejnych wyzwań. Powrót do reprezentacji Polski traktuję jako ciekawe doświadczenie i przygodę. Oczywiście towarzyszą mi różne emocje i przemyślenia, ale czuję się szczęśliwy, że wróciłem – powiedział w programie #7Strefa Karol Kłos.
  
Jak na ten moment wygląda sytuacja reprezentacji Polski pod względem kadrowym?Karol Kłos:Trener Vital Heynen ma komfortową sytuację w doborze składu na kolejne turnieje. Na każdej pozycji może zagrać kilku klasowych zawodników. Dysponujemy zdolną młodzieżą, a szkielet drużyny tworzą doświadczeni gracze. Detale zadecydują o tym, kto znajdzie się w wyjściowym składzie.

Jak postrzegasz swój powrót do kadry?

Jestem realistą i staram się podchodzić na chłodno do kolejnych wyzwań. Powrót do reprezentacji Polski traktuję jako ciekawe doświadczenie i przygodę. Oczywiście towarzyszą mi różne emocje i przemyślenia, ale czuję się szczęśliwy, że wróciłem.

Czy masz jakieś obawy w związku z tym, jak będzie układała się współpraca z belgijskim szkoleniowcem?

– Jestem przekonany, że współpraca z trenerem będzie układać się bardzo dobrze. Koledzy z reprezentacji wypowiadali się o nim w samych superlatywach. Nie spodziewam się żadnych rewolucji i wielkich zmian w porównaniu do tego, jak to wyglądało wcześniej.

Rozmawiał Jerzy Mielewski – więcej w serwisie polsatsport.pl

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved