Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: Pewnie znów będzie pięć setów

Karol Kłos: Pewnie znów będzie pięć setów

fot. Katarzyna Antczak

– Spędzimy jeszcze wspólnie trochę czasu. Czeka nas ostatni wyjazd, a potem może czas na podsumowanie tego sezonu i wyciągnięcie wniosków – mówi Karol Kłos, środkowy PGE Skry po wygranej z Cerradem Czarnymi Radom 3:2.

PGE Skra godnie pożegnała się z kibicami w Bełchatowie, bo pozostała w walce o piąte miejsce w PlusLidze.Karol Kłos:  Taki był cel, żeby dobrze pożegnać się z halą Energia, z naszymi kibicami, którzy przychodzili na mecze i wspierali nas przez cały sezon. Może nie było ich we wtorek super dużo, ale bardzo dziękuję tym, co przyszli. Kto nie wpadł na spotkanie – rozumiem – wkrótce są święta, a poza tym nie rozpieszczaliśmy fanów naszą grą… Bardzo jeszcze raz dziękujemy i fajnie spięliśmy to klamrą, czyli zwycięstwem. O to chodziło. Walczymy dalej o piąte miejsce, już po świętach.

PGE Skra wróci na trudny teren…

– Ale trzeba zrobić swoje. Pewnie znów będzie pięć setów, ale obstawianie zostawiam kibicom (śmiech).

Zanim jednak mecz, jak wspomniałeś, czekają nas święta wielkanocne.

– Nie wiem czy my w ogóle będziemy mieli święta. Pewnie będzie dużo trenowania z racji tego, że gramy zaraz po świętach. Próbowano przekładać ten mecz, ale z tego co wiem, zostaje czwartek. Spędzimy więc jeszcze wspólnie trochę czasu. Czeka nas ostatni wyjazd, a potem może czas na podsumowanie tego sezonu i wyciągnięcie wniosków.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved