Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: Nieźle zaczynamy, z górnej półki

Karol Kłos: Nieźle zaczynamy, z górnej półki

– Na dzień dobry mamy bardzo trudnych przeciwników, na początek Jastrzębie, które na pewno będzie bardzo dobrze grało. Nieźle zaczynamy, z górnej półki – mówi przed pierwszym spotkaniem w PlusLidze Karol Kłos. Mecz PGE Skry z Jastrzębskim Węglem w niedzielę, początek o godz. 12:30.

Bełchatowianie do Jastrzębia-Zdroju udali się w sobotni poranek. O 16:00 mieli zaplanowane zajęcia w Hali Widowiskowo-Sportowej. – Nieźle się prezentujemy i ciekaw jestem, jak wypadniemy w konfrontacji z przeciwnikami – zastanawia się środkowy PGE Skry.

Ostatni mecz kontrolny bełchatowianie rozegrali 27 września. Ich rywalem byli właśnie podopieczni Marka Lebedewa, którzy przed własną publicznością wygrali 3:2. Po 11 dniach wicemistrzowie Polski i brązowi medaliści ponownie staną naprzeciw siebie, tym razem już w walce o ligowe punkty.Wtedy oba zespoły szukały jeszcze formy i nie można sugerować się tym wynikiem. Teraz będzie zupełnie inne spotkanie. Dla naszego zespołu był to jednak cenny sprawdzian, ważne było, aby tam pojechać i poczuć tę atmosferę. To ciężki teren. Cieszę się, że tę atmosferę mogli poczuć zwłaszcza nowi zawodnicy, jak np. Milad. Mogliśmy też sprawdzić kilka elementów, graliśmy w nieco zmienionym składzie. Wiemy już praktycznie wszystko o tym zespole, wiele się nie zmienił, zostały najważniejsze armaty i rozgrywający. Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani – podkreśla statystyk Robert Kaźmierczak.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved