Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Butryn: Będziemy walczyć o miejsce w szóstce

Karol Butryn: Będziemy walczyć o miejsce w szóstce

fot. WKS Czarni

– Przyszedłem tutaj, żeby się ogrywać , nabierać doświadczenia i podnieść swoje umiejętności. Będziemy walczyć o miejsce w szóstce i mam nadzieję, ze wypadniemy tak samo, a może nawet i lepiej niż w poprzednim sezonie – mówi Karol Butryn, nowy zawodnik Cerrad Enei Czarnych Radom.

Ekipa Cerrad Enei Czarnych Radom już drugi tydzień przygotowuje się do startu ligowych rozgrywek.  Nadchodzący sezon PlusLigi będzie pierwszym, w którym barw radomskiego zespołu będzie bronił Karol Butryn. Opowiedział on o pierwszych wrażeniach z pobytu w nowym klubie. – Zaczynamy się lepiej poznawać, jesteśmy dopiero w drugim tygodniu treningów. Wszystko przed nami, powoli wchodzimy na większe obciążenia. Mam nadzieję, że idzie to w coraz lepszym kierunku – powiedział 26-letni atakujący.Ekipa Roberta Prygla rano trenuje na siłowni, a po południu spotyka się na zajęciach w hali. Karol Butryn przyznał, że dla niego taki system przygotowań jest nowością. – Każdy z trenerów ma inny sposób prowadzenia treningów. Ja nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Zobaczymy, czy ten system wyjdzie nam na plus. Mam nadzieję, że tak i że każdy z nas da z siebie na treningach maksa – przyznał zawodnik.

O miejsce w wyjściowej szóstce Czarnych Butryn będzie rywalizował z Michałem Filipem.  – Zapowiada  się bardzo ciekawie, najważniejsze jest to, żeby drużyna na tym korzystała i żebyśmy się nawzajem uzupełniali – powiedział.

W ubiegłym sezonie radomianie zakończyli rozgrywki na 5. miejscu. Liczą na to, że w nadchodzących rozgrywkach uda im się powtórzyć dobry wynik, a może nawet osiągnąć więcej.  – Przyszedłem tutaj, żeby się ogrywać , nabierać doświadczenia i podnieść swoje umiejętności. Będziemy walczyć o miejsce w szóstce i mam nadzieję, ze wypadniemy tak samo, a może nawet i lepiej niż w poprzednim sezonie. Wierzę w to, że nam się to uda – zakończył nowy atakujący Czarnych Radom.

źródło: inf. własna, wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved