Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kamil Semeniuk i Krzysztof Rejno wracają do ZAKSY

Kamil Semeniuk i Krzysztof Rejno wracają do ZAKSY

fot. Aleksandra Twardowska

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kompletuje skład na nowy sezon. Do ekipy mistrza kraju dołączą Krzysztof Rejno i Kamil Semeniuk. Środkowy i przyjmujący wracają do zespołu z rocznego wypożyczenia.

To właśnie w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Kamil Semeniuk stawiał pierwsze kroki w seniorskiej siatkówce. Po trzech sezonach gry w kędzierzyńskim zespole Młodej Ligi w sezonie 2015/2016 przyjmujący trafił do pierwszego zespołu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Trzy kolejne sezony były wyjątkowo udane dla Kamila Semeniuka, gdyż dwukrotnie sięgał on z ZAKSĄ po tytuł mistrza kraju, a w sezonie 2017/2018 zdobył srebro mistrzostw Polski i Puchar Polski. Ostatni sezon nasz przyjmujący spędził na wypożyczeniu w Zawierciu, będąc jednym z wyróżniających się zawodników półfinalisty PlusLigi.Również Krzysztof Rejno wraca z wypożyczenia z Zawiercia. W poprzednim sezonie środkowy był jednym z podstawowych zawodników swojego Warty. 25-letni zawodnik poza czujnością na siatce i regularnością w ataku potwierdził, jak dużym atutem w jego grze jest zagrywka. Do Kędzierzyna-Koźle środkowy trafił z pierwszoligowej Stali Nysa. Dla Krzysztofa Rejno będzie to czwarty sezon w barwach ZAKSY (w latach 2016/2017 oraz 2018/2019 przebywał na wypożyczeniu, zbierając cenne doświadczenie w innych klubach PlusLigi).

ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle czekają kolejne zmiany kadrowe. Drugi libero zespołu – Kamil Szymura najbliższy sezon ligowy spędzi na wypożyczeniu. Niektóre plotki łączą go z przenosinami do Chemika Bydgoszcz.

Zobacz także:
Karuzela transferowa PlusLigi w sezonie 2019/2020

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved