Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kamil Drzazga: Przede mną dużo pracy

Kamil Drzazga: Przede mną dużo pracy

fot. siatkowka.gkskatowice.eu

– Od siebie oczekuję ciężkiej pracy. Chciałbym rozwinąć się w GKS-ie. Liczę, że dam z siebie jak najwięcej i wspomogę drużynę w osiągnięciu jak najwyższych celów – powiedział Kamil Drzazga, nowy środkowy GKS-u Katowice.

Kamil Drzazga uzupełnił grono środkowych, którzy w sezonie 2019/2020 będą bronili barw GKS-u Katowice. O miejsce w podstawowym składzie rywalizował będzie z Emanuelem Kohutem, Janem Nowakowskim oraz Miłoszem Zniszczołem. Niespełna 19-letni siatkarz nie ukrywa zaskoczenia zainteresowania jego osobą ze strony klubu grającego w PlusLidze. – Byłem zaskoczony, kiedy otrzymałem propozycję przyjścia do tego klubu, ale jednocześnie bardzo zadowolony. Bardzo cieszę się, że będę mógł pracować z trenerem Daszkiewiczem i z całą drużyną. Wiem, że przede mną jest dużo pracy – powiedział Kamil Drzazga, nowy środkowy górnośląskiej ekipy.



Zostanie on rzucony na głęboką wodę, tym bardziej, że dotychczas grał przeważnie w II lidze. Związany był głównie z klubami z Andrychowa i Rzeszowa, a teraz swoich sił spróbuje w Katowicach. – Swoją przygodę z siatkówką zacząłem w pierwszej klasie gimnazjum. Przez trzy lata grałem w MKS-ie Andrychów. Potem przeniosłem się do Rzeszowa, gdzie też spędziłem trzy lata, grając w AKS-ie i Resovii. Teraz jestem w Katowicach – podkreślił niespełna 19-letni siatkarz, który zdaje sobie sprawę z tego, że ciężko będzie mu przebić się do podstawowego składu. Ma jednak nadzieję, że dużo nauczy się w PlusLidze, podpatrując starszych i bardziej doświadczonych kolegów. – Od siebie oczekuję ciężkiej pracy. Chciałbym rozwinąć się w GKS-ie. Liczę, że dam z siebie jak najwięcej i wspomogę drużynę w osiągnięciu jak najwyższych celów – zakończył Kamil Drzazga.

źródło: gkskatowice.eu, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved