Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kamil Droszyński trenuje już z Czarnymi Radom

Kamil Droszyński trenuje już z Czarnymi Radom

fot. archiwum własne

Nowy rozgrywający Cerrad Czarnych Radom – Kamil Droszyński, w środę dołączył do zespołu. Drużyna Roberta Prygla w ostatni poniedziałek rozpoczęła przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi. Z Wojskowymi trenuje również kubański środkowy.

20-letni Kamil Droszyński w ostatnim czasie przebywał na zgrupowaniu kadry Polski U-23, która przygotowuje się do mistrzostw świata. – Kamil w sobotę zakończył etap przygotowań do mistrzostw świata. W dniu dzisiejszym na porannym treningu dołączył do nas. Cieszę się bardzo, że mamy u siebie już rozgrywającego i na pewno ułatwi nam to przygotowania – podkreśla szkoleniowiec radomian, Robert Prygiel.Wraz z Cerrad Czarnymi Radom trenuje też dobrze znany sztabowi trenerskiemu kubański środkowy David Fiel. – Już w zeszłym roku David z nami trenował. Manager poprosił o możliwość uczestnictwa w zajęciach. Dla nas to żaden problem, a wręcz na tym skorzystamy – dodaje pierwszy szkoleniowiec Wojskowych.

Przypomnijmy, że Kamil Droszyński w sezonie 2017/2018 o miano pierwszego rozgrywającego będzie rywalizować z Dejanem Vinciciem. 23-letni siatkarz jest mistrzem świata i mistrzem Europy kadetów z 2015 roku. Po ukończeniu Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale wyjechał do Belgii, gdzie bronił barw klubu Lindemans Aalst.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved