Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kamil Długosz: Mam nadzieję, że w lidze też pomogę

Kamil Długosz: Mam nadzieję, że w lidze też pomogę

fot. Sylwia Lis

– Wiadomo, że jak dostaje się szansę, staram się ją wykorzystać za każdym razem. Raz się udaje, raz się nie udaje, ale próbuję dawać z siebie tyle, by trener był zadowolony i żeby drużynie pomóc – mówił po zwycięskim sparingowym starciu (3:1) z Dafi Społem Kielce Kamil Długosz, przyjmujący Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

Granie w jakichkolwiek meczach, w tym sparingowych, w pewnym stopniu dodaje pewności siebie. Mam nadzieję, że poziom wiary w siebie rzeczywiście pójdzie do góry i kiedy będę dostawał szansę, żeby pomóc zespołowi w oficjalnych spotkaniach, to po prostu pomogę, a nie będę przeszkadzał – stwierdził skromnie „Długi”, który w rywalizacji towarzyskiej pokazał się z dobrej strony, pod koniec jednego z setów niemal samodzielnie, raz po raz „rozstrzeliwując” przeciwników.

Jurajscy Rycerze mogą odczuwać satysfakcję zarówno z postawy, jak i z wyniku sparingowej potyczki z plusligowym rywalem. – Oczywiście każde zwycięstwo cieszy. Wyszliśmy na ten mecz, żeby popróbować różnych rzeczy i ogólnie sprawdzić, w jakiej jesteśmy dyspozycji, więc jesteśmy w miarę zadowoleni.źródło: aluronvirtu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved