Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kamil Dębski: Rozdajemy punkty na prawo i lewo

Kamil Dębski: Rozdajemy punkty na prawo i lewo

fot. krispol1liga.pls.pl

W meczu 18. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn MCKiS Jaworzno przegrało na wyjeździe z Mickiewiczem Kluczbork 0:3. Porażka za trzy punkty sprawiła, że jaworznianie zanotowali spadek w ligowej tabeli o dwie lokaty, z szóstego miejsca na ósme.

Niestety rywale gonią, a my rozdajemy punkty na prawo i lewo. Żal nam meczów z KPS-em Siedlce i SPS Chrobrym Głogów, w których nie zdobyliśmy żadnego punktu do tabeli, co zdecydowanie uspokoiłoby nasza sytuację – powiedział Kamil Dębski, przyjmujący MCKiS Jaworzno.W sobotę musieliście uznać wyższość Mickiewicza Kluczbork. W tym spotkaniu mam wyrażenie, że nie zagraliście swojej siatkówki. Mam rację?

Kamil Dębski:  Niestety nie był to udany mecz w naszym wydaniu. Na pewno wyciągniemy odpowiednie wnioski i będziemy pracować nad błędami, aby je wyeliminować.

Kluczborczanie bardzo szybko narzucili wam swoje warunki gry. Rywale czymś was zaskoczyli?

Chyba mogę powiedzieć, że zespół z Kluczborka nam nie leży. Przez dwa lata w 1. Lidze zdobyliśmy tylko jeden punkt grając przeciwko tej drużynie. Byliśmy przygotowani na ich grę, ale zabrakło nam chłodnej głowy, bo w każdym secie był moment na wyjście na prowadzenie. Jednak zabrakło detali, żeby to wykorzystać. Kto wie, może wtedy inaczej potoczyłyby się poszczególne sety.

Ostatnia porażka sprawiała, że spadliście w ligowej tabeli. Czujecie oddech rywali na swoich plecach?

Niestety rywale gonią, a my rozdajemy punkty na prawo i lewo. Żal nam meczów z KPS-em Siedlce i SPS Chrobrym Głogów, w których nie zdobyliśmy żadnego punktu do tabeli, co zdecydowanie uspokoiłoby naszą sytuację. Teraz musimy być bardzo skupieni na każdym następnym meczu.

W sobotę przed własną publicznością zagracie z ZAKSĄ. Zarówno, wy jak i rywale jesteście podrażnieni ostatnimi porażkami. Należy spodziewać się zaciętej walki.

Tak, teraz czas na ZAKSĘ. Dla nas jest to ważny mecz, bo później zaczynają się spotkania z górą tabeli. Będą to ciężkie pojedynki, a każdy punkt będzie na wagę złota.

*Autorem wywiadu jest Katarzyna Porębska – krispol1liga.pl

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved