Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kajetan Marek: Początek był słaby, ale już o tym zapominamy

Kajetan Marek: Początek był słaby, ale już o tym zapominamy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała w środę podtrzymali passę zwycięstw. Triumf 3:0 nad zespołem z Częstochowy dał im awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. – Gramy w pucharze, wygrywamy i chcemy to kontynuować. Teraz dwumecz z Lechią i każde spotkanie to gra o zwycięstwo. Chcemy wygrywać jak najwięcej meczów i tyle. Nie ma żadnego odpuszczania, nie ma mowy o czymś takim – powiedział Kajetan Marek.

BBTS Bielsko-Biała bez większych problemów pokonał Exact Systems Norwida Częstochowa w meczu Pucharu Polski. Dzięki temu zwycięstwu bielszczanie będą mieli szansę w kolejnej rundzie zmierzyć się z zespołem PlusLigi. Zanim to jednak nastąpi zespół z Bielska-Białej w grudniu rozegra dwumecz o historyczny, pierwszy Puchar Krispol I ligi. – Myślę, że kontrolowaliśmy to spotkanie od samego początku. Byliśmy dobrze przygotowani taktycznie. Znowu wygraliśmy, tak samo jak w pierwszym meczu. Wiadomo, że każda drużyna z tej ligi ma swoje atuty, trzeba starać się jak najbardziej wyeliminować najlepsze zagrania tych drużyn i tu znowu nam się udało. Myślę, że ten mecz był jeszcze lepszy niż ten poprzedni. Uważam, że nasza forma idzie w górę – przyznał po pojedynku Kajetan Marek. – Gramy w pucharze, wygrywamy i chcemy to kontynuować. Teraz dwumecz z Lechią i każde spotkanie to gra o zwycięstwo. Chcemy wygrywać jak najwięcej meczów i tyle. Nie ma żadnego odpuszczania, nie ma mowy o czymś takim – dodał.Bielszczanie w ostatnim czasie prezentują się coraz lepiej. Już w sobotę do Bielska-Białej przyjedzie kolejny przeciwnik – SPS Chrobry Głogów. Dotychczas głogowianie zdobyli 9 punktów, wygrywając 2 z 8 spotkań. – Pozycja w tabeli zespołu z Głogowa może nie jest zbyt wysoka, ale ostatnio pokazali, że potrafią grać nawet z drużynami z czołówki, wygrali z tomaszowianami. W Pucharze Polski przegrali 2:3, także niewiele brakowało a byliby jeszcze wyżej. Musimy spokojnie skoncentrować się na tym meczu, dobrze przepracować dwa dni i myślę, że w sobotę będzie dobrze – stwierdził libero BBTS-u.

Początek sezonu nie był najlepszy w wykonaniu zespołu z Bielska-Białej. Po zwycięstwie w dwóch pierwszych meczach nastąpiła seria porażek. Po zmianie trenera karta odwróciła się. Obecnie BBTS z 16 punktami na koncie zajmuje 9. miejsce, do piątej KFC Gwardii Wrocław traci tylko 3 oczka. – Początek był słaby, ale już o tym zapominamy. Teraz każdy kolejny mecz pokazuje, że jesteśmy w coraz lepszej formie. Myślę, że w każdym kolejnym meczu będziemy starać się grać jeszcze lepiej. Myślę, że dobrze, że tyle gramy. Jak widać na razie po wynikach – wychodzi nam to na dobre – zakończył Kajetan Marek.

źródło: bbts.tv, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved