Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kaja Grobelna: Wierzyłyśmy do samego końca

Kaja Grobelna: Wierzyłyśmy do samego końca

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź nie zagrają w tym sezonie o mistrzostwo Polski. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza w trzecim, decydującym meczu uległy policzankom 1:3. – Walczyłyśmy i wierzyłyśmy do samego końca, że uda nam się awansować do finału – mówiła po meczu atakująca łódzkiej ekipy, Kaja Grobelna.

Łodziankom na pewno nie można odmówić tego, że nie podjęły walki, mimo iż przegrywały wysoko sety. – Zgadza się. Walczyłyśmy i wierzyłyśmy do samego końca, że uda nam się awansować do finału. Nie można nam zarzucić, że odpuściłyśmy – powiedziała po meczu Kaja Grobelna. Co zdaniem reprezentantki Belgii zadecydowało o wyniku spotkania? – Policzanki bardzo dobrze broniły, my nie zagrałyśmy z kolei dobrego spotkania w ataku, nie kończyłyśmy piłek. Zagrywkę policzanki tradycyjnie miały już bardzo dobrą, ale moim zdaniem one w każdym elemencie zagrały bardzo dobre spotkanie. My z kolei nie zagrałyśmy naszego maksimum, a wtedy jest ciężko o zwycięstwo – oceniła 23-letnia zawodniczka.Dla ekipy Grot Budowlanych sezon jednak się nie kończy. Srebrne medalistki z ubiegłego sezonu mają jeszcze szansę wywalczenia brązowych krążków. – Nie wolno nam absolutnie się poddawać, bo medal zawsze jest medalem. Teraz oczywiście jest rozczarowanie, ale mamy jeszcze coś do udowodnienia – podkreśliła Kaja Grobelna. Rywalkami Grot Budowlanych będą albo siatkarki ŁKS-u Łódź, albo Developresu Rzeszów. Zawodniczka przyznała, że nie ma swoich preferencji odnośnie rywala. – Ja nie wybieram, będzie jak będzie. Trzeba te mecze zagrać i je wygrać, nie jest ważne przeciwko komu zagramy – powiedziała.

W rozgrywkach play-off zespoły LSK mają do dyspozycji system challenge. – Myślę, że tak. Wydaje mi się, że wygrałyśmy dużo tych challenge’ów. Szkoda, że nie ma takiego udogodnienia w fazie zasadniczej, bo jak widać czasami to może zadecydować – zakończyła Kaja Grobelna. Zawodniczka ta w piątkowym meczu zdobyła 24 punkty.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved