Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kaja Grobelna: Nadszedł czas na zmiany

Kaja Grobelna: Nadszedł czas na zmiany

fot. Katarzyna Antczak

Kaja Grobelna pożegnała się z kibicami w Łodzi i została przedstawiona jako nowa zawodniczka włoskiego klubu z Busto Arsizio. – Mogę powiedzieć, że spełniło się moje marzenie o grze w Busto Arsizio i włoskiej lidze – mówi była już atakująca Budowlanych Łódź.

Chciałabym poinformować wszystkich łódzkich kibiców, że w przyszłym sezonie będę reprezentowała klub Unendo Yamamay Busto Arsizio. Po dwóch sezonach spędzonych w Łodzi przyszedł czas na zmianę. Gra w lidze włoskiej jest spełnieniem moich marzeń. Czas spędzony w Grot Budowlanych Łódź był bardzo owocny. Zdobyliśmy dwa medale (srebrny i brązowy), Puchar Polski oraz Superpuchar. Chciałabym podziękować wszystkim kibicom, nie tylko z Łodzi, ale w całej Polsce, za wyrazy sympatii płynące w moją stronę, doping. Dziękuję również siatkarkom, sztabowi trenerskiemu, wszystkim pracownikom klubu, z którymi przyszło mi współpracować. Zawsze będziecie bliscy memu sercu! Dziękuję! – powiedziała Kaja Grobelna, cytowana przez klubową stronę internetową.W imieniu klubu Grot Budowlani Łódź pragniemy podziękować Kai za dwa sezony spędzone w naszym klubie. Trzymamy kciuki za jej dalszy rozwój! Taka jest kolej rzeczy. Po dwóch wspaniałych sezonach spędzonych w Budowlanych wiedzieliśmy, że marzeniem Kai jest gra w najsilniejszej lidze, jaką jest liga włoska, ale umówiliśmy się że Kaja na pewno jeszcze wróci do Polski, a jeśli tak, to tylko do Budowlanych Łódź! – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

Nową zawodniczkę przedstawił już również klub z Busto Arsizio. – Jestem naprawdę szczęśliwa i dumna, że będę reprezentować barwy klubu z Busto Arsizio, który obserwuję już od kilku lat z zainteresowaniem – mówi siatkarka cytowana przez portal volleyball.it. – Moje koleżanki, które grały w tym klubie, Agata Witkowska, Freya Aelbrecht i Helene Rousseaux, opowiadały mi o nim w wyjątkowy sposób. Kiedy pytałam ich o zdanie, wszystkie doradzały mi wyjazd i były entuzjastycznie nastawione. Mogę powiedzieć, że spełniło się moje marzenie o grze w Busto Arsizio i włoskiej lidze. Zrobimy wszystko, by wspólnie z trenerem osiągnąć nasze cele, już się nie mogę doczekać – stwierdziła Kaja Grobelna.

źródło: budowlanilodz.pl, inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved