Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kacper Stelmach: To nie był nasz dzień

Kacper Stelmach: To nie był nasz dzień

fot. GKS Katowice

– Rywale niczym nas nie zaskoczyli. To my nie zagraliśmy tak, jak powinniśmy – powiedział przyjmujący GieKSy Kacper Stelmach po przegranym meczu z Indykpolem AZS Olsztyn. – To nie był nasz dzień. Nikt z nas nie czuł się na tyle pewnie, by pociągnąć grę zespołu. Nie potrafiliśmy zagrać odpowiednio dobrze i nie postawiliśmy się rywalom – dodał.

Zwycięstwo Indykpolu AZS w Katowicach było bezdyskusyjne. Chyba nie takiego meczu się spodziewałeś?Kacper Stelmach:Dziwi mnie nasza postawa w tym meczu, bo cały tydzień przepracowaliśmy bardzo dobrze i na treningach wszystko fajnie wyglądało. Byliśmy pełni optymizmu po meczu Pucharu Polski z Bełchatowem, w którym postawiliśmy dość trudne warunki jeszcze lepszemu zespołowi niż Olsztyn. Dzisiaj coś nie zagrało.

Co dokładnie?

Ciężko tak na gorąco powiedzieć, czego zabrakło. To nie był nasz dzień. Nikt z nas nie czuł się na tyle pewnie, by pociągnąć grę zespołu. Nie potrafiliśmy zagrać odpowiednio dobrze i nie postawiliśmy się rywalom.

Olsztynianie czymś was zaskoczyli?

Absolutnie nie. Grali wszystko, o czym rozmawialiśmy na odprawach wideo. To my zagraliśmy słabo, a nie rywale nadzwyczajnie. Nie grali porażająco mocnej zagrywki, ale posyłali ją w kierunkach, które zakładali i tym robili nam szkodę.

Potwierdziło się także, że AZS Olsztyn to drużyna, która popełnia bardzo mało błędów.

To prawda. Rywale wystrzegali się pomyłek i liczyli, że my zrobimy ich więcej. Tak niestety się stało. Nie ryzykowali nie wiadomo jakich zagrań i wyszło im to na dobre.

Kolejny mecz dopiero 17 stycznia w Spodku. Dłuższa przerwa przyda się po takim spotkaniu?

Przemyślimy i obgadamy to, co się wydarzyło w meczu z Olsztynem, a następnie wrócimy do pracy, żeby zagrać lepsze spotkania. Musimy naszą pracę z treningów przenieść na warunki meczowe.

źródło: gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved