Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kacper Piechocki: Zrobimy wszystko, żeby zwyciężyć

Kacper Piechocki: Zrobimy wszystko, żeby zwyciężyć

fot. Klaudia Piwowarczyk

Nie obiecuję, że wygramy, ale mogę obiecać, że damy z siebie maksa i zrobimy wszystko, żeby zwyciężyć – mówi Kacper Piechocki, libero PGE Skry. – Nie myślałem, że kiedyś to powiem, ale cieszę się, że wrócimy do sali w Radomiu, bo zagramy jeszcze jedno spotkanie – dodał.

Znów mecz PGE Skry z Cerradem Czarnymi zakończył się tie-breakiem, ale tym razem zwycięskim.Kacper Piechocki: To były podobne mecze do siebie, ale to my wyszliśmy z tego zwycięsko. Nie myślałem, że kiedyś to powiem, ale cieszę się, że wrócimy do sali w Radomiu, bo zagramy jeszcze jedno spotkanie. Zrobimy wszystko, żeby zdobyć dla tego klubu jak najwyższe miejsce.

Mimo że to „tylko” mecz o piąte miejsce, to widać w was mobilizację.

– Nie jest to szczyt marzeń, bo przed sezonem cele były inne. Sami sobie to jednak zgotowaliśmy, więc teraz musimy to zjeść.

Będzie czas na święta wielkanocne?

– Z tego co wiem, mamy mieć trochę wolnego, ale szybko musimy wrócić też do pracy. Trzeci mecz czeka nas w czwartek i przygotujemy się do niego najlepiej, jak się da. Nie obiecuję, że wygramy, ale mogę obiecać, że damy z siebie maksa i zrobimy wszystko, żeby zwyciężyć.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved