Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kacper Piechocki: Wciąż są we mnie duże emocje

Kacper Piechocki: Wciąż są we mnie duże emocje

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja Polski w Spale przygotowuje się do rozgrywek Siatkarskiej Ligi Narodów. Wśród powołanych znalazł się libero mistrza Polski – Kacper Piechocki. – Nie wiem, jak długo zostanę, ale cieszę się, że mam okazję zobaczyć, jak to wygląda od środka – komentuje siatkarz PGE Skry Bełchatów.

PGE Skra Bełchatów miniony sezon może zaliczyć do udanych. Podopieczni Roberto Piazzy zakończyli go bowiem złotymi medalami PlusLigi. W finale bełchatowianie nie dali szans ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, nie pozwalając obronić tytułu. – Bardzo się cieszymy, że osiągnęliśmy ten sukces i zdobyliśmy to upragnione przez cały klub i kibiców złoto. Po czterech latach trofeum wróciło do Bełchatowa. Myślę, że zasłużenie. Kiedy przypominam sobie te wszystkie mecze i akcje, to wciąż są we mnie duże emocje – zaznacza libero PGE Skry.Kacper Piechocki otrzymał powołanie od selekcjonera reprezentacji Polski Vitala Heynena. Na pierwsze zgrupowanie do Spały przyjeżdżał… dwukrotnie. – Po badaniach kierownik poinformował mnie, że nie będę uczestniczyć w pierwszym zgrupowaniu i mam czekać na decyzję trenera. Następnego dnia byłem na obiedzie, kiedy zadzwonił do mnie trener z pytaniem, czy mogę przyjechać za godzinę na trening. Długo się nie zastanawiałem, wsiadłem w samochód i przyjechałem – informuje Kacper Piechocki, który od czwartku uczestniczy w zgrupowaniu kadry w Spale.

Nowy szkoleniowiec znany jest z nietypowego podejścia do treningów. Zawodnicy obecni na zgrupowaniu są pozytywnie nastawieni do przygotowań pod wodzą nowego szkoleniowca. – Trener jest szalony i treningi też tak wyglądają, jestem pozytywnie nastawiony i bardzo mi się to podoba. Nie wiem, jak długo zostanę, ale cieszę się, że mam okazję zobaczyć, jak to wygląda od środka – komentuje libero PGE Skry, ale wszystkiego zdradzić nie może. – Przez zawodników został wymyślony regulamin, trener dodał dwa punkty od siebie. Nie będę zdradzać jakie, aby zostało to w środku grupy. Oczywiście wszyscy będziemy przestrzegać tych zasad.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved